Самотній Лебідь у Німеччині заблокував рух поїздів. Про це повідомляє портал The Guardian.

На знімку видно, як лебідь сів на щебінку поруч з коліями. Очевидці кажуть, що спочатку було два птахи. Одна з них зачепилася крилами за дроти, що призвело до її загибелі.

В результаті залишився в живих плаче Лебідь залишився на місці, щоб оплакувати загибель свого друга.

Для того щоб прибрати птицю, що вижила, знадобилася допомога рятувальників. Вони евакуювали її і випустили в річку Фульда.

Відзначимо, що дана частина дороги вважається однією з найбільш жвавих. Плаче Лебідь змусив двадцять три потяги затриматися на термін більше п'ятдесяти хвилин. У підсумку ряд поїздів не могли потрапити З Касселя в Геттінгем.

Однак водії все ж вирішили зберегти зневіреної птиці життя. У підсумку лебедя вдалося врятувати від долі свого побратима.

Раніше портал Українці повідомляв, що Іван Дорн похвалився унікальним творінням. Відомий український продюсер розповів, що його підопічна GLORIA створила новий шикарний трек, і оприлюднив невеликий відеоролик на честь цієї події. Крім цього, він розповів про особистість своєї підопічної, підкресливши, що вона може творити музику з нічого.

Також ми писали, що вівці, кози і барани атакували будівлю міської мерії. Подія трапилася в місті Невшехвір. У будівлю намагалися прорватися три вівці, дві кози і баран. Вони відбилися від стада. Блукаючи містом вони прийшли до будівлі мерії, спробували увірватися в будівлю. Спочатку їм спробували перешкодити представники охорони. Тварини виявилися агресивними і атакували людей.