Відомий політичний фрік і клоун а за сумісництвом лідер ЛДПР Володимир Жириновський запропонував відкрити у великих російських містах публічні будинки для молоді.

За його словами, таким чином можна в два-три рази знизити агресивність молодих людей, що виходять на несанкціоновані акції. Більшість таких "протестувальників" - неодружені холостяки, яким нікуди дівати свою енергію, вважає парламентарій.

Володимир Жириновський
Володимир Жириновський

"Ви можете поставити на голосування, я вас запевняю, 30 відсотків підтримають", - сказав політик в ефірі радіо"Комсомольська правда".

Проте Жириновський зазначив, Це публічні будинки - не найкращий варіант з точки зору етики і моралі. У зв'язку з цим лідер ЛДПР закликав до проведення в країні цілеспрямованої роботи з вибору професії та виховання молоді.

Володимир Жириновський
Володимир Жириновський

Раніше депутат Державної Думи Віталій Мілонов звернувся до міністра внутрішніх справ Володимира Колокольцева з проханням розглянути питання про впровадження тестування на наявність наркотиків у неповнолітніх при їх затриманні на несанкціонованих мітингах.

На його думку, незаконна вулична політика – ідеальне середовище для поширення не тільки екстремістських ідей, а й заборонених речовин.