Страхи за дружину Кім Чен Ина ростуть, оскільки її не бачили на публіці більше року.

Дружина верховного лідера Північної Кореї Рі Соль Джу Востаннє з'являлася в державних ЗМІ 25 січня 2020 року, коли вона приєдналася до свого чоловіка-диктатора на виставі в театрі Пхеньяна.

Кім Чен Ин з дружиною
Кім Чен Ин з дружиною

Дружина Кім Чен Ина вже більше року не з'являється на публіці-і це може бути через коронавірус, вважає провідний експерт.

Вважається, що 32-річна Рі Сол Джу з Чхонджина в північній провінції Хамген в Північній Кореї вийшла заміж за верховного лідера в 2009 році.

Останній раз вона з'являлася в державних ЗМІ 25 січня 2020 року, коли приєдналася до свого чоловіка-диктатора на виставі з нагоди Місячного Нового року в театрі Пхеньяна.

Пара була помічена сидить поруч з 74-річною тіткою Кіма-Кен Хуей, яка не брала участі в державних справах більше шести років після того, як допомогла йому прийти до влади.

Кім Чен Ин з дружиною
Кім Чен Ин з дружиною

Але її триваюча відсутність на очах у громадськості була відзначена експертами, причому один з них припустив, що це могло бути через триваючу пандемії коронавірусу, повідомляє NK News.

Хон Мін, директор північнокорейського дослідницького відділу Корейського інституту Національного об'єднання (KINU), сказала: «[її зникнення] могло бути пов'язане з Covid-19 ... як мати з маленькими дітьми, після участі в громадській діяльності вона може бути потенційно інфікована.

Її незрозуміле зникнення раніше викликало припущення, що вона могла бути страчена безжальним диктатором.

дружина Кім Чен Ина
дружина Кім Чен Ина

Мало що відомо про особисте життя Рі, але вважається, що вона випускниця університету Кім Ір Сена.

Також вважається, що вона відвідувала другу середню школу Geomseong в Пхеньяні, перш ніж "поїхати в Китай вивчати спів", за словами південнокорейського законодавця Чон Чунг-рая, і, як кажуть, привернула увагу лідера, коли вона давала уявлення.

Вважається, що Рі походить з елітної сім'ї-вона є онукою або внучатою племінницею Рі Пхен Чхоль, колишнього глави Корейської народної армії і повітряно-протиповітряних сил.

Офіційно вона була названа дружиною Кім в державних ЗМІ в 2012 році, хоча вважається, що вони одружилися в 2009 році.

Також вважається, що у Рі троє дітей від Кіма, але Північна Корея ніколи цього не підтверджувала.

Кім Чен Ин з дружиною
Кім Чен Ин з дружиною

Вважається, що їх перша дитина, імовірно хлопчик, народився в 2010 році.

Колишня зірка НБА Денніс Родман повідомив, що Рі народила здорову дочку в 2013 році.

За даними південнокорейської розвідки, в лютому 2017 року Рі народила ще одну дитину.

Державні ЗМІ називали Рі Соль Джу "шанованою першою леді", коли вона виступала з лідером Північної Кореї на публіці в минулому.