У Великобританії через ускладнення коронавірусної інфекції, яка накрила весь світ ще в минулому році, померла літня пара, що прожила в шлюбі 70 років. Відомо, що у чоловіка і жінки залишилося п'ятеро дітей, одинадцять онуків і четверо правнуків.

Про це повідомляють британські ЗМІ.

Маргарет і Дерек Фірт, які жили в Партінгтоні, графстві Манчестер, закохалися один в одного ще в дитинстві. У 1950 році пара зв'язала себе узами шлюбу і прожила аж до минулого року разом.

У 2020 році подружжя, вік яких був 91 рік, доставили в медичний заклад з різними видами хвороб. Незабаром Маргарет відвезли в іншу медустанову, але через побоювання медиків в ту ж лікарню доставили і її чоловіка Дерека. Після того, як їм зробили тести на коронавірус, вони виявилися позитивними.

Літня пара у Великобританії
Літня пара у Великобританії

За словами 50-річної дочки, Дерек міг "підчепити" злісне захворювання в той момент, як приходив відвідувати свою дружину Маргарет в лікарні. Дочка підкреслила, що Дерек не міг не поїхати до своєї коханої в лікарню.

Після того, як Дерека доставили в лікарню в Маргарет, її стані, здавалося б, стало краще. Тим не менш, 31 Січня чоловік помер, а його дружина померла через 3 дні після смерті свого чоловіка.

Нагадаємо, що у Техасі сім'я мало не загинула через пожежу, оскільки втратила нюх через коронавірус.

Як раніше повідомляв портал "Українці", фахівці розповіли, як можна не заразити своїх близьких коронавірусом за допомогою подарунка.

Також портал "Українці" писав, що у Великобританії вчені виявили новий мутований вид коронавірусу.