Дружина Дмитра Пєскова, який відомий як головний рупор кремлівського агресора Володимира Путіна, не так давно взяв у дружини відому танцівницю Тетяну Навку.

На відміну від самого Пєскова, його дружина часто показує простим росіянам, як живуть справжні бояри – шикарні будинки, дорогі автомобілі, відпочинок, який і не снився простим людям. Одним словом-все, що можна заробити вийшовши заміж за голос кривавого диктатора.

Тетяна Навка
Тетяна Навка

Цього разу Тетяна Навка показала, як голяка вивалялася в снігу після лазні. Коротке відео вона опублікувала у своєму сторіз.

На ньому дружина Пєскова голяка в одному рушнику вибирає відповідний замет, а потім скидає рушник і голяка падає в сніг.

сторіз Тетяни Навки
сторіз Тетяни Навки

На попередньому відео Тетяна Навка демонструвала, як співає за кермом дорогого автомобіля, майже не дивлячись на дорогу.

Раньше Українці писали, що росіяни пояснили знаменитій фігуристці, чому вона останнім часом стала об'єктом ненависті.

Тетяна Навка і Дмитро Пєсков
Тетяна Навка і Дмитро Пєсков

Тетяна Навка-олімпійська чемпіонка, знаменита на весь світ спортсменка. До шлюбу з Дмитром Пєсковим фігуристка користувалася загальною любов'ю, проте в останні роки ставлення росіян до Тетяни стало змінюватися.

Найбільше користувачів мережі обурюють її спільні фотографії з чоловіком, прес-секретарем президента Дмитром Пєсковим.

Останній такий пост став вельми показовим. Навка виклала в Instagram знімок, зроблений за лаштунками МХТ ім. Чехова після перегляду вистави»чоловіки і дружини".