Олександр Лукашенко з усіма президентами України мав дуже добрі стосунки, а Володимира Зеленського вважає "хорошим"

Читайте нас у Google News!

За словами президента Білорусі, чинний президент України смішить його при зустрічах.

"Таке ляпне, в хорошому сенсі цього слова, що можна померти від сміху", - розповів Лукашенко про спілкування із Зеленським.

Також президент Білорусі заявив, що навіть з Ющенком, якого вважає своїм "антиподом", зумів домовитися, а Януковича під час подій на Майдані прихистив б, якби той до нього звернувся з таким проханням.

Сам Майдан Лукашенко називає "державним переворотом".

Також він вважає, що Крим здало керівництво України і для цього було сприятливе підгрунтя.

"Україна безладно і безглуздо поставилася до Криму", - заявив Лукашенко.

«Путін не буде президентом до 2036-го року»: Лукашенко впевнений, що чинний президент РФ знайде спосіб раніше передати владу довіреною людям

Про це президент Білорусі заявив в інтерв'ю Дмитру Гордону.

Крім того Лукашенко сказав, що вважає Путіна своїм старшим братом і має дуже хороші з ним стосунки, не дивлячись на деякі труднощі, які виникали в минулому між ними.

Спостерігаючи за діями Путіна, Єльцин дуже шкодував, що таку людину як Путін він зробив своїм наступником.

Про це в інтерв'ю українському журналісту Дмитру Гордону розповів президент Республіки Білорусь Олександр Лукашенко, відео опубліковано на Youtube-каналі програми "В гостях у Гордона".

За словами Лукашенка, особливо дратувало Єльцина то, що він при президентові Путіні не збереглося своєї колишньої впливовості в російській політиці. Єльцин розраховував, що стане для Путіна порадником номер один і братиме участь в управлінні державою чи ні в тій же мірі, в якій брав участь, будучи президентом РФ. Але Путін все ключові рішення приймав без участі Єльцина. Тому перший президент РФ дуже шкодував, що вибрав наступником Путіна.

Лукашенко розповів, що Єльцина призвело до сказу рішення Путіна відмовитися від розміщення російських військових баз на Кубі і у В'єтнамі. Єльцин говорив, що збережуть ці бази навіть в самі економічно важкі часи.

Президент Білорусі розповів: Борис Єльцин настільки емоційно сприймав ігнорування його Путіним, що дружина першого президента Наїна Йосипівна всерйоз побоювалася за здоров'я чоловіка, у якого, як відомо, на схилі років були серйозні проблеми з серцем.

"Це перший випадок, коли я помітив, що він почав просто скаженіти. А Наїна мене зупиняє:" Саша, скажи йому: він же збожеволіє, йому ж не можна, у нього серце хворе, заспокой ". Я кажу:" Борис Миколайович , підемо краще вина по чарці вип'ємо ", - розповів Лукашенко Гордону.