На території Сирійської Арабської Республіки тривають важкі бойові дії.

Читайте нас у Google News!

Зокрема, війна йде між турками і повстанцями з одного боку, і асадітамі і російськими найманцями з іншого. Сьогодні з повідомлення ресурсу, який займається перекладом повідомлень місцевих блогерів та інтернет-ЗМІ на російську мову «Selvestor Vivat» стало відомо, що турки і повстанці спільними зусиллями змогли відбити черговий наступ росіян і асадітів на північному заході Сирії.

турецькі війська
турецькі війська

В повідомленні наголошується: «Опозиційні угруповання зірвали всі спроби режиму Асада просунутися на північ від Латакії за допомогою оборонної тактики, засідок, прямого ураження і артилерійського вогню». У свою чергу ще один ресурс «JaziraNews» повідомляє про великі втрати росіян в ході цих триденних бойових дій.

У повідомленні наголошується наступне: «У місто Кінсіба прибув вертоліт, за можливими даними, для евакуації російських військових, які були вбиті і поранені під час сьогоднішніх боїв на фронті Аль-Хадада».

За даними «Кавказ Центр» турки зміцнюють свій контингент в Ідлібі. В їхньому повідомленні йдеться: "Відразу чотири великі колони турецьких військ в складі танків, важкої артилерії, ракетних установок та іншої техніки увійшли сьогодні вночі в Ідліб через прикордонний перехід Кафрлусін».

турецькі війська
турецькі війська

Нагадаємо, раніше ми вже повідомляли: «Убитий командир спецназу РФ»: США в Сирії завдали нищівного авіаудар, загинули багато російських солдатів.

Ситуація на території Сирійської Арабської Республіки продовжує залишатися незмінною. Бойові дії там не припиняються. Особливо це помітно на протязі декількох останніх днів, коли навколо північно-західній провінції Сирії Ідліб йдуть запеклі бойові дії із застосуванням артилерійських систем між місцевими повстанцями і турками з одного боку, і асадітамі і російським військовими, з іншого боку.

Ресурс «Кавказ-Центр», який перекладає на російську мову новини місцевих блогерів і електронних ЗМІ, зазначає, що росіяни в Сирії здійснили дуже невдалу спробу наступу, зазнавши при цьому втрати. В результаті російські найманці вимушено відступили.

У повідомленні говориться: «Командування "Ахрар Шам" повідомило про те, що атаки асадитів і російських на фронті Аль-Хаддада на півночі Латакії відбита. В ході бою противник зазнав втрат в живій силі і техніці і був змушений відійти на колишні позиції".

Також ресурс додав: «У північній частині Латакії був знищений командир російського спецназу. Інформація була підтверджена".

Крім того, "Кавказ Центр" додав, що на північному сході Сирії росіяни також зазнали величезних втрат. Причиною тому стали нищівні авіаудари США. У повідомленні зазначається:

"В результаті повітряного удару США в Дейр-ез-Зорі по штабу іранських військ вбито 23 російських солдатів і офіцерів. Ця інформація підтверджена сирійськими джерелами".