Одного разу у всіх меню з'являться черв'яки і личинки, для того, щоб люди перестали голодувати. Дослідники з Кембриджа розповіли, що в разі висихання продуктів землеробства, люди будуть змушені їсти мух, водорості, черв'яків і личинок.

Про це повідомляється на порталі "Mirror".

Дослідники повідомили, що в майбутньому для уникнення голоду, наші онуки будуть змушені їсти черв'яків і личинок. Вони повідомляють, що комахи і водорості відносяться до продуктів майбутнього, які потрібно вирощувати для уникнення масового голоду.

Черв'як
Черв'як

Вчені стверджують, що вживання нових продуктів у вигляді комах, можна подолати, якщо їх ]cnb не цілком, а в якості інгредієнтів.

Вони розповіли про те, що сучасна їжа, наприклад гамбургери і батончики, можуть містити в собі комах і оброблені водорості.

У новому звіті вчені закликають до "радикальних змін" для захисту продуктів харчування.

Команда Кембриджа проаналізувала близько 500 опублікованих наукових робіт про різні майбутні системи виробництва продуктів харчування.

Личинки
Личинки

Найбільш багатообіцяючі, в тому числі фотобіореактори для мікроводоростей - пристрої, що використовують джерело світла для вирощування мікроорганізмів. Також теплиці для того, щоб розводити комах, які знижують вплив небезпеки для навколишнього середовища за рахунок ведення сільського господарства в контрольованих умовах.

Нагадаємо, що вчені створили робота-рибу, який досліджує Маріїнську западину.

Як раніше повідомляв портал "Українці", у космосі помітили цікавий метеорит, який може бути НЛО.

Також портал "Українці" писав, що вчені виявили на Марсі гриби.