З'явилася цікава інформація про те, що єрусалимські археологи знайшли стародавні останки на місці, де Юда зрадив Ісуса більше 2-х тисяч років тому.

Про це повідомляється на порталі "Express".

Археологи зробили справжнє відкриття, коли знайшли останки 2000-річної давності. Відомо, що в Біблії є акт, де Іуда ототожнив Ісуса з тими, хто прийшов його заарештувати.

Там повідомляється, що ці дії відбувалися в "Гефсиманському саду" після Таємної вечері, що призвело до розп'яття Ісуса. Археологи зуміли виявити залишки стародавнього місця для купання.

Таємна вечеря
Таємна вечеря

"Виявлення цієї лазні, що не супроводжується будівлями, ймовірно, свідчить про існування тут сільськогосподарської промисловості 2000 років тому - можливо, виробляє масло або вино. Єврейські закони очищення зобов'язували робітників, зайнятих у виробництві масла і вина, очищатися. Ми так схвильовані її інтерпретацією, значенням. Тому що, незважаючи на те, що на цьому місці було проведено кілька розкопок з 1919 року і пізніше, і що було кілька знахідок - з епох Візантії, епохи хрестоносців та інших - не було жодного доказу з часів Ісуса. Нічого такого. І тоді у археолога виникає питання - чи є свідчення новозавітної історії, або, може бути, це сталося десь ще?", - сказав археолог, який працює в ізраїльському управлінні старожитностей.

Нагадаємо, що вчені довели, що Ісус існував у реальному житті.

Як раніше повідомляв портал "Українці", археологи знайшли стародавній монастир в Єгипті.

Також портал "Українці" писав, що вчені надали докази про Великий Потоп.