76-тирічна жінка, яку родичі вважали померлою від пандемії, раптово прокинулася за кілька хвилин до кремації. Вона прокинулася зі сльозами на очах у труні, в яку її поклали перед похоронним багаттям.

Про це повідомляється на порталі "Express".

Шакунтала Гайквад мала позитивний результат після тесту на Ковід. Вона дотримувалася самоізоляції в своєму будинку, який знаходиться в селі Мудхале в штаті Махараштра, Індія. Після чого її стан різко погіршився і жінку вирішили доставити в лікарню.

Через те, що майже у всіх лікарнях не було місця для хворих, сім'я жінки змушена була шукати лікарню, в якій знайдуть ліжко для Шакунтали. Поки вона чекала в машині родичів, жінка знепритомніла і не прийшла до тями, коли рідні намагалися її привести до тями.

Припустивши, що Гайквад померла, сім'я забрала її додому і приготувалася до кремації. Сім'я оголосила про її смерть і проінформувала інших членів сім'ї про її похоронний обряд.

Після того, як Шакунтала прокинулася в труні, родичі відвезли її в лікарню, і тепер вона отримує подальше лікування.

Зараз Індія є епіцентром пандемії, де зареєстровано більше 24 мільйонів випадків захворювання і 270 000 смертей. Друга хвиля вірусу спустошує більшу частину країни, і в багатьох лікарнях закінчилися ліжка або кисень.

Нагадаємо, що Рінат Ахметов розповів, наскільки погано він себе почував.

Як раніше повідомляв портал "Українці", в Інтернеті повідомили, що нова пошта вирішила різко підвищити ціни.

Також портал "Українці" писав, що у родині всі захворіли на ковід, крім дівчини, яка змогла врятувати їх від пожежі.