Сексуального маніяка посадили у в'язницю за вбивство наївної і невинної мами. Відомо, що це жорстоке вбивство було нерозкритим цілих 36 років.

Про це повідомляється на порталі "Mirror".

59-річний Грем Макгілл задушив Мері Маклафлін, якій було 58 років. Після того, як жінка провела ніч у Глазго ще в 1984 році.

Злий гвалтівник, який вбив жінку, був поміщений у в'язницю після того, як ухилявся від правосуддя цілих 36 років.

59-річний Грем Макгілл задушив 58-річну Мері Маклафлін після того, як вона провела ніч у Глазго в 1984 році. Прорив ДНК, описаний як "один на мільярд", допоміг забезпечити справедливість для жертви та її сім'ї. Високий суд Абердіна засудив сексуального "хижака" Макгілла до довічного ув'язнення терміном не менше 14 років.

Відділення поліції
Відділення поліції

Раніше повідомлялося, що Маклафлін грала в доміно в барах, перш ніж її знайшли мертвою в районі Партик. В останній раз її бачили в магазині перед тим, як вона відправитися додому.

Вбивця простежив за нею, перш ніж задушити її шнурком халата, як чув Високий суд Глазго. Було сказано, що жінка була "дружньою і довірливою", але "можливо, трохи самотньою".

Тіло Мері було знайдено її сином через кілька днів після її смерті.

Смерть 59-річної жінки викликала поліцейське розслідування і породила десятки ліній розслідування, але справа залишалася нерозкритою до тих пір, поки сучасні методи ДНК Макгілла не помістили в її квартиру.

Фото Мері
Фото Мері

Зразки, знайдені на сукні Мері, всередині вузла шнура халата, на недопалці і на чорному бюстгальтері, знайденому біля її квартири на третьому поверсі, приписуються Макгіллу.

Колишня дружина жорстокого вбивці, Сюзанна Рассел, також повідомила присяжним, що в 1988 році він зізнався у вбивстві жінки, тому що "просто хотів знати, як це було".

Нагадаємо, що брат жінки, яка стала жертвою канібалу звернувся до публіки.

Як раніше повідомляв портал "Українці", в Інтернеті показали найстрашніші в'язниці.

Також портал "Українці" писав, що у Києві пасажир таксі вбив водія ножем.