Собака, яка втратила морду, через те, що врятувала 6-тирічну дівчинку від аварії, померла 10 років потому.

Про це повідомляється на порталі "Mirror".

Собака врятувала дочку свого господаря від аварії на мотоциклі, але при цьому отримала жахливі травми морди. Отримавши визнання у всьому світі, собаку відправили в США на операцію.

Вона рятувала дочку свого господаря від нещасного випадку 10 років тому. Але, на жаль, роки беруть своє, і тварина мирно померла у віці 13 років.

Ветеринар Антон Лім, який доглядав за домашнім улюбленцем Кабанг, після того, як його власник помер шість років тому, оголосив, що пес мирно помер на Філіппінах 17 травня у віці 13 років. Собака отримала травми в грудні 2011 року, коли вона стрибнула на доріжку мотоцикла, не давши йому наїхати на дочку і племінницю її власника в південному місті Замбоанга.

Лім відвезла собаку в школу ветеринарної медицини Каліфорнійського університету, в Девісі, США, для операції з відновлення морди. Операція тривала більше п'яти годин і, хоча собака була жахливо знівечена, вона вижила.

Фото собаки-героя
Фото собаки-героя

Ветеринар Франк Верстрете сказав, що лікарі в лікарні провели операцію по загоєнню її ран, але не змогли відновити щелепу або морду Кабанг. Вони повинні були спочатку вилікувати її від інших захворювань, включаючи пухлину і серцевого хробака, щоб мати гарантії, що її рани заживають.

За словами Верстрете, вони зняли шкіру з її щік, шиї і чола, щоб приховати чутливі ділянки, які були оголені на її обличчі під час операції в березні.

Кабанг завоювала загальне співчуття через те, що отримала травми в результаті того, що було описано як героїчний вчинок.

Медсестра з Буффало, штат Нью-Йорк, очолила кампанію зі збору коштів, щоб доставити Кабанг в США для проведення операції на суму 27 000 доларів, оскільки філіппінські ветеринари не могли її лікувати.

Лім сказав, що пожертвування хлинули з 45 країн.

"Дуже приємно, що, принаймні, наша надія на людство відновлена", - сказав він.

Ветеринарам-хірургам вдалося зашити собаці рану, а також лікувати її від раку та інших захворювань. Собака-герой повернулася на Філіппіни після семи місяців лікування, до великого задоволення її тодішнього власника.

Нагадаємо, що чоловік показав, як він виглядає після аварії в літаку.