У TikTok жінка розповіла, як їй вдалося навчити сина готувати їжу для всієї родини всього в три роки, і глядачі були приголомшені тим, наскільки він талановитий.

Про це повідомляється на порталі "Mirror".

Користувач соцмережі Лаура розповіла, що навчила свого сина готувати, як тільки хлопчик став досить дорослим, щоб виконувати прості команди, такі як ти можеш налити це в миску?"- це було близько 14 місяців.

Щоб йому було легше, вона заздалегідь ділила їжу на порції і розкладала їх по маленьких контейнерах, щоб він міг їх утримувати.

Потім вона сказала, що просила його зайнятися простими завданнями з приготування їжі, такими як "заливка, зачерпування, змішування, очищення кукурудзи і намазування маслом сковороди", перш ніж він почне робити прості рецепти, такі як смузі і парфе.

3-річний хлопчик
3-річний хлопчик

Лаура каже, що тренування його з холодною піччю було ключем до його розуміння.

"Перш ніж він доторкнувся до плити, я переконалася, що він розуміє небезпеку, яку вона несе. Ми також провели пробні запуски з вимкненою плитою, і я переконався, що він знає, що потрібно торкатися ручки, а не сковороди. Якщо він доторкнувся до сковороди, я поправляла його", - сказала мама.

Навіть тоді духовка була на дуже слабкому вогні, і Лаура завжди спостерігала за ним.

Мама опублікувала відео, на якому малюк готує вечерю для сім'ї майже самостійно, яке з тих пір набрало понад 760 000 переглядів.

З моменту публікації відео набрало понад 100 000 лайків і майже 2 500 коментарів від людей, які хвалять його зусилля.

3-річний хлопчик
3-річний хлопчик

"Відмінна робота маленька людина", "використовуєте приправи? Я ХОЧУ це бачити", "коли він теж його подав. А-А-а. мила дівчинка", пишуть Коментарі юзери соцмережі.

"Мене завжди турбує негативна реакція моєї трирічної дитини на плиту. Вибач, але я хочу, щоб мій син вмів готувати! Знадобилося багато практики, перш ніж я була досить впевнена, щоб дозволити йому користуватися плитою. У нього було кілька "тестів", перш ніж я дозволила йому готувати", - звернулася Лаура до публіки.

Нагадаємо, що безплідна дівчина народила дитину, що зробило її найщасливішою.
Як раніше повідомляв портал "Українці", есе про сметрі мами від раку стало справжнім шедевром.