Ліндсі Кеннеді зникнула без вісті майже три тижні тому, згідно зі звітом поліції, коли вона купалася в каналі і пройшла через дверний отвір в загадковий тунель.

Про це повідомляється на порталі "Mirror".

Жінка, яку знайшли оголеною в каналізації майже через три тижні після того, як повідомили про її зникнення.

Ліндсі Кеннеді витягли з ями після того, як у вівторок представники громадськості почули її крики з тротуару в Делрей-Біч, штат Флорида.

Служба екстреної допомоги кинулася до місця події і зуміла витягнути її на вісім футів з зливової каналізації.

Група спеціальних операцій Delray Beach Fire змогла зняти штормову решітку, спустити вниз по сходах і підняти Кеннеді.

Рятувальники
Рятувальники

"Перехожий почув щось, що йде з зливової каналізації", - сказав Дені Москелла з Служби порятунку при пожежі в Делрей-Біч.

Зараз пані Кеннеді, яку знайшли оголеною і покритою брудом, одужує в лікарні.

"Вона не могла встати," - сказав Москелла. "На ній не було ніякого одягу. Вона була дуже брудною. У неї були поверхневі рани. Всі її коліна були в подряпинах. Страшно думати про людину там внизу протягом будь-якого часу", - продовжив чоловік.

"Це був, безумовно, один з найбільш химерних інцидентів, на які відреагували наші офіцери", - повідомив local10 співробітник відділу громадської інформації Департаменту поліції Делрей-Біч Тед Уайт.

Рятувальники
Рятувальники

Міс Кеннеді розповіла детективам, що купалася в каналі біля будинку свого хлопця, але виявила дверний отвір, що веде в тунель.

Вона сказала, що довго стежила за цим, поки не опинилася в зливовій каналізації.

Оприлюднений сьогодні поліцейський звіт містить її твердження, що вона ходила по каналізаційній системі близько трьох тижнів, перш ніж побачила світ і крикнула про допомогу.

Офіцери заявили, що вона здавалася "дуже ясною" і не відповідала критеріям госпіталізації відповідно до Закону Бейкера Флориди.

Пані Кеннеді також лікувалася від поверхневих ран, таких як подряпини на колінах.

Каналізація
Каналізація

Її мати повідомила поліції, що її дочка страждала психічним захворюванням і часто вживає заборонені наркотики, згідно зі звітом поліції.

Нагадаємо, що мама привчила 3-річного сина готувати.

Як раніше повідомляв портал "Українці", шеф-кухар показав салат з попкорну.