"Людину-метелика" бачили більше 100 чоловік у невеликому містечку в Західній Вірджинії протягом року. Його було видно аж до того моменту, коли в результаті катастрофи загинуло 46 осіб.

Про це повідомляється на порталі "Daily Star".

Сумнозвісна істота "напівптиця-напівлюдина" більше 7 футів заввишки з червоними очима і гіпнотичним поглядом була "помічена" більш ніж 100 людьми незадовго до трагічної аварії, в результаті якої загинуло 46 осіб.

Більш ніж через 50 років експерти все ще шукають пояснення того, що свідки описують як "людину-метелика", що тероризує невелике містечко Пойнт-Плезант, Західна Вірджинія, в 1966 році.

Свідки описали крики істоти, але найбільше людей заворожували світяться червоні очі.

Через рік після першого спостереження в Пойнт-Плезант стався жах, коли через рік після першого спостереження обрушився міст, коли 46 людей потонули у воді.

Багато хто задається питанням, чи був цей так званий "людина-метелик" силою добра чи зла. Він зробив трагедію або прийшов, щоб попередити людей? Або його просто ніколи не існувало?

Ешлі Флауерс, ведуча подкасту "Надприродне", розкрила таємницю недавнього епізоду.

Місто після катастрофи
Місто після катастрофи

Першу, так звану, істоту помітив чоловік середніх років, який разом з дружиною дивився телевізор, коли зображення на екрані стало нечітким. Потім він відчув раптове відчуття загибелі, а потім пролунав пронизливий крик.

Він описав це як "запуск генератора або метал проти металу", - сказала Ешлі.

Його собака на ганку завила, а потім кинулася до сараю, де він міг бачити тільки два великих червоних вогника, що дивляться на нього, і на мить він був загіпнотизований.

В жаху він повернувся в будинок і на наступний день став шукати свою собаку, але зміг знайти тільки сліди, які раптово закінчуються.

На наступний день дві молоді пари виїхали на машині в місце, зване TNT, - покинута будівля боєприпасів з WWII. Це було популярне місце, де пари збиралися для усамітнення.

Одна з жінок раптово скрикнула і вказала на людину, яка, як вона подумала, була "людиною-метеликом".

"У фарах машини відбиваються два величезних червоних ока. Цього разу всі бачать, чому ці очі належать. Це волохата сірувата людиноподібна фігура з м'язистими ногами і гігантськими крилами, складеними вздовж спини", - розповів свідок.

Місто після катастрофи
Місто після катастрофи

У наступні місяці були аналогічні спостереження, оскільки місто стало туристичною визначною пам'яткою, і теоретики змови почали придумувати ідеї.

Ходили розмови про те, що "людина-метелик" відповідав іншим історіям про інопланетян.

Потім, через рік після перших спостережень, репортер місцевої газети Мері Хайр та інші жителі почали мріяти про трагедію, пов'язану з утопленням і річкою.

Трагедія дійсно трапилася в грудні 1967 року, коли міст через річку Огайо обрушився, і багато людей вирушили за різдвяними покупками, і 46 людей загинули.

Після цього спостереження в Пойнт Плезант припинилися, але схожі історії спливали і в інших катастрофах. У 1986 році стверджувалося, що він був помічений в Україні незадовго до чорнобильської катастрофи, а інші вважали, що бачили його в Нью-Йорку до терористичних атак 11 вересня.

Нагадаємо, що вчені створили робота-рибу, щоб вивчити Маріїнську западину.

Як раніше повідомляв портал "Українці", кот-зомбі викопав себе з могили.