Пол Девлін - буддійський священик, згадав страхітливий момент, коли він думав, що назавжди залишиться в минулому після того, як його щоденна поїздка на роботу раптово стала дійсно дуже дивною.

Про це повідомляється на порталі "Mirror".

Це могло б бути схожим на сюжет телевізійної драми з ретроспективною забарвленням, яка змагається з "Добраніч, кохана" або "Прах до праху". Пол Девлін наполягає, що в його захопленні жахливими подорожами в часі не було нічого вигаданого.

Чоловік стверджує, що його нез'ясовно затягнуло у вир лондонського метро під час щоденних поїздок на роботу, і в підсумку він опинився приблизно 40 років тому.

Він каже, що вийшов з метро у Вікторії і відразу засмутився через те, що щось пішло не так.

Пол - буддійський священик і справжній екзорцист, зауважив, що атмосфера змінилася, і був вражений тим, наскільки вона порожня, незважаючи на годину пік.

Як не дивно, зазвичай брудні ескалатори теж були в первозданному вигляді.

У розмові з екстрасенсом Самантою Джейн він сказав: "Я вийшов у лондонському районі Вікторія, як і щотижня, і повернув ліворуч на ескалаторах. У той день вони були красиві, викладені керамічною плиткою. Вони були як новенькі ескалатори".

Метро
Метро

Станція, одна з найбільш завантажених в мережі, була майже порожня, якщо не вважати одного пасажира на протилежному ескалаторі, який дивився на нього з виразом повного шоку.

Пол сказав: "Цей хлопець так подивився на мене, як ніби хотів сказати: "Ти дивно одягнений". Я піднявся на вершину ескалатора, там був скляний купол, і все було тихо. Взагалі немає звуку. Коли я вийшов, я дуже швидко зрозумів, що не в моєму часі".

Відчуваючи, що впадає в паніку, він подумав: "Мені потрібно повернутися туди, де я був. Мені потрібно повернутися на платформу".

Пояснюючи, як він повернувся в наші дні, він сказав Саманті, що у нього була ідея, що якщо він зможе піти, а потім повернутися на станцію, він зможе повернутися в свій домашній вимір.

"Моя теорія полягала в тому, що якщо я пройду по залізничній лінії, переодягнуся і повернуся на неї, це змінить графік", - пояснив священик.

Він сів на поїзд до Пімліко, перш ніж повернути назад, зазначивши, що поїзд "був порожній", але потім сталося щось дійсно дивне.

"Коли ми поверталися в бік Лондона, Вікторія, люди просто випадковим чином почали з'являтися в поїзді, поки поїзд не був заповнений. Я вийшов і був такий щасливий, побачивши брудний ескалатор", - сказав Пол.

Саманта
Саманта

І якщо ви думали, що це було страшно, Саманта поділилася ще більш страшним досвідом тимчасового промаху.

Вона розповіла, як вела екстрасенсорне розслідування в надрах історичного форту в Портсмуті, коли похмурі коридори підвалу ожили від палаючих смолоскипів і відрубаних голів.

Пара розповідала про свої переживання, пов'язані з тимчасовими зрушеннями, паралельними вимірами і дежавю в своїх серіалах на YouTube, The Angel і The Exorcist.

Пол є останнім, і має 26-річний досвід роботи з усіма аспектами надприродного, а також є буддійським екзорцистом.

Саманта - ангельська частина цього дуету і має 20-річний досвід роботи в якості "медіума трансфігурації" і "ангельського майстра-цілителя".

Нагадаємо, що працівники зоопарку розповіли, що відбувається за зачиненими дверима.

Як раніше повідомляв портал "Українці", військові розповіли про зустрічі з НЛО.