Користувач TikTok опублікував кадри, на яких він витягує скелет русалки з кам'яного ставка на американському пляжі, і налякані коментатори божеволіють.

Про це повідомляється на порталі "Daily Star".

Чоловік стверджує, що знайшов справжній скелет русалки.

Творець, відомий як @ jjjmc12, опублікував два відео свого моторошного відкриття в неділю ввечері. З тих пір він отримав більше двох мільйонів лайків і 48 тисяч коментарів до обох повідомлень.

На відео видно, як хлопець витягує те, що здається скелетними останками русалки з клубка морських водоростей, перш ніж кинути назад.

Скріншот з ТикТок
Скріншот з ТикТок

Чути, як хлопець кричить своїй мамі на задньому плані першого відео, кажучи: "Боже мій, що це, чорт візьми? Ма, ти бачиш це?",- додав він.

Розділ коментарів був перевантажений людьми, які відповіли на відео, щоб сказати, що це русалочка, а деякі навіть припустили, що русалки прихильники вибору і теж роблять аборти.

"Це русалочка, якщо ви мене питаєте", "значить, русалки теж роблять аборт?", "Якщо ви знаходитесь поруч з карибськими морями, я не думаю, що вам варто це чіпати. Це може бути пов'язано з чортовою темною магією, просто щоб ви знали", - пишуть користувачі соціально мережі.

Скріншот з ТикТок
Скріншот з ТикТок

Інші залишилися більш логічними, і один з коментаторів сказав :"Рівень океану буквально підвищується, тому люди вже сказали, що остерігайтеся потенційних істот, які навіть не були виявлені, стираючи з уваги", "Приємно, я бачив це в магазині на Хеллоуїн", - додав інший.

Нагадаємо, що у мережі повідомили, що роботи-дельфіни можуть замінити справжніх риб в парках розваги.

Як раніше повідомляв портал "Українці", дайвер показав знімки величезної акули.
Також портал "Українці" писав, що дослідники зняли неймовірного кальмара.