На Reddit поділилися кадрами дивного істота, названого легендарним криптидом "Ла Мона" або "гулем". Люди сперечалися, чи була ця химерна фігура людиною.

Про це повідомляється на порталі "Daily Star".

Дивне відео показує істоту з дивними "зігнутими ногами", що бігає на четвереньках, в той час як кілька собак відчайдушно гавкають на нього.

У відео, знятому вночі, фігура крабоподібним рухом повзе до камери, а поруч гавкає пес.

Потім друга собака починає наполегливо гавкати на задньому плані, коли таємнича річ наближається до камери.

Відео, записане на домашню систему відеоспостереження в Коста-Ріці, було завантажено на Reddit Користувачем u / fit_then_fat в розділі "зустрічі з гуманоїдами", де люди обговорювали, чи був цей персонаж "гулем", "Ла Мона" або чимось більш приземленим.

Одна людина прокоментувала: "Я б подумав, що це людина, якби не дивна задня нога. Занадто багато вигинів задніх ніг. З урахуванням сказаного, відео все одно можна підробити".

"Гуманоїд"
"Гуманоїд"

Точно так само інший користувач сказав: "Те, як ці ноги зігнуті, змушує мене сумніватися в цьому, я також маю на увазі, що я можу торкатися пальців ніг при розтяжці, тому я знаю, що це можливо, але в будь-якому випадку, чертовски моторошно".

Але інші люди були переконані, що ця дивна фігура була просто людиною, яка весело проводить час на четвереньках, з причин, відомих тільки їм.

"Вірно, ймовірно, хтось знаходиться під сильним впливом, незадоволений двоногим пересуванням", "Напевно, тупиця, розібрався не в тому матеріалі", "Я відчуваю, що собака трохи злякалася, типу: "Гей, чорт, чувак, ти в порядку??"".

На оригінальному плакаті говорилося, що цю ж істоту було знято двома чоловіками, які назвали його "Ла Мона", і боялися, що їх подряпають.

Ла Мона - це криптид в Латинській Америці, заснований на легенді про відьму з жахливою зовнішністю, яка, згідно з міфом, переслідує людей ночами. Кажуть, що вона вселяє жах у будь-кого, хто дивиться на неї, дряпає і накладає заклинання.

Нагадаємо, що люди випадково зняли моторошну фігуру.

Як раніше повідомляв портал " Українці", чоловік полював за перевертнем 30 років.