Гарвардський професор генетики Девід Сінклер каже, що кожен, хто вважає, що люди не можуть жити вічно, можу помилятися. Він оголошує, що в 2023 році почнуться дослідження на людях по уколу безсмертя.

Про це повідомляється на порталі "Daily Star".

Людські дослідження на "генетичний скидання", які могли б дозволити нам жити протягом тисяч років, почнуться протягом двох років, так повідомляє професор генетики.

Професор Девід Сінклер сказав, що тести на мишах довели, що старіння може бути зворотним у мозку та інших органах.

Чоловік
Чоловік

"Ми виявили, що є ембріональні гени, які ми можемо ввести у дорослу тварину, щоб скинути вік тканин, і щоб вони добре працювали, потрібно всього чотири-вісім тижнів. Ви можете взяти сліпу мишу, яка втратила зір через старіння, нейрони не працюють у напрямку до мозку, повернути ці нейрони до більш молодого віку, і тепер миші знову можуть бачити. Що було невідомо, чи можна частково повернути вік, не створюючи пухлини або стовбурових клітин в оці, що було б катастрофою, і відповідь - Так", - говорить професор.

Рука
Рука

52-річний чоловік сказав, що його дослідження, опубліковане в грудні минулого року, довело, що існує система, що дозволяє повертати клітини в більш молодий стан, не заходячи занадто далеко.

Пояснюючи, що ембріональні гени були доставлені за допомогою вірусів, професор Сінклер сказав: "Тепер ми використовуємо це, щоб скинути вік мозку тих мишей, які передчасно постаріли, і вони знову отримують здатність до навчання. Я настільки оптимістичний, що менш ніж через два роки ми займемося дослідженнями на людях".

Скелет
Скелет

Нагадаємо, що вчені повідомляють, що бджоли можуть вирішувати математичні завдання.

Як раніше повідомляв портал "Українці", дослідники знайшли неймовірно великого кальмара.
Також портал "Українці" писав, що НАСА повідомляє, що можливо знайшла позаземне життя.