Коран отримав мільйони переглядів, оприлюднивши милі відео про себе і свою дівчину. Вони танцюють на відео в TikTok, але деякі глядачі не згодні з різницею у віці між парою.

Про це повідомляє портал "Mirror".

23-річний Коран з США регулярно виставляє напоказ свої відносини з 60-річною Шеріл в TikTok, де у нього 416 000 підписників.

Пара наполягає на тому, що вони закохані. Вони часто отримують повідомлення від людей, які задаються питанням, наскільки щирі їхні стосунки. При цьому, деякі стверджують, що він повинен бути з нею тільки тому, що вона "багата".

У той час як інші жорстоко коментують зовнішність Шеріл, кажучи, що вона більше схожа на бабусю Корану.

Коран і Сієнна
Коран і Сієнна

У недавньому відео, яке з тих пір було переглянуто більше 3,7 мільйона разів, пара відповідає на питання: "Ваша сім'я схвалює ваші побачення?", який задав глядач.

В унісон вони кажуть "так", показуючи, що її діти - які, як він сказав, все старше його - щасливі за них.

Коран часто публікує відео, що захищають Шеріл, включаючи один кліп із заголовком "Я захищаю свою дівчину в розділі коментарів", в якому він кидає мітлу і чашку в камеру телефону.

Серед негативних коментарів багато користувачів TikTok кинулися на захист, залишивши повідомлення підтримки.

Коран і Сієнна
Коран і Сієнна

"Деякі люди просто не можуть змиритися з тим, щоб бачити когось щасливим-це змушує їх усвідомити, наскільки вони нещасні", "чому це важливо, якщо ви всі щасливі і любите один одного?", "Я бажаю вам тільки найкращого", - пишуть користувачі соцмережі.

Сієнна Кіра з Австралії переїхала до Великобританії, щоб бути зі своїм нинішнім нареченим Джорджем Кейвудом, який раніше з'являвся в ситкомі BBC People Just Do Nothing, після зустрічі в Instagram.

І тепер пара тримає людей в курсі своїх відносин в TikTok, де вони публікують відео свого однорічного хлопчика Олівера.

Нагадаємо, що в Інтернеті показали сучасного робота для плотських утіх.

Як раніше повідомляв портал "Українці", бодібілдер показав свої стосунки з ляльками.