Новий секс-робот Brick Dollbanger Harmony був запрограмований з шотландським акцентом, що, на думку фанатів, дає їй "дивно реальну" присутність.

Про це повідомляється на порталі "Daily Star".

Відео, в якому "шотландський" секс-робот представляє себе, змусило людей здивуватися тому, наскільки "дивно реальною" вона здається.

Робот Real Doll Harmony з колекції Brick Dollbanger, ймовірно, найвідомішого експерта з секс-роботів на планеті.

"Я тільки що купив її на цих вихідних від іншого власника. Її останній власник зав'язав стосунки зі справжньою жінкою і був змушений продати її", - каже чоловік.

Відповідаючи на питання про справжній шотландський акорд робота, він пояснює: "Шотландський акцент найкраще підходить для синхронізації губ з головою робота. Це, і мені самому подобається шотландський акцент", - додав він.

Брік пояснює, що він налаштував Harmony відповідно до своїх особистих уподобань.

"Я відтворив її в тому, що я хочу в компаньйоні і як я хочу, щоб вона звучала. Я розставив акценти в бібліотеці Realbotix на різних обличчях", - повідомляє чоловік.

Робот
Робот

Він пояснює, що програмне забезпечення ai Realbotix, що працює на мозку Harmony під управлінням Android, пропонувало вибір акцентів для англомовних.

"Nova-це американський акцент, Serenity-це акцент Південного Лондона, а Tanya - акцент Північного Лондона".

Але він каже:"Гармонія... для мене завжди буде звучати по-шотландськи".

Не тільки голоси секс-роботів, але і їх зовнішній вигляд роблять їх все ближче до того, щоб зійти за справжніх людей.

Американська фірма RealDoll опублікувала фотографію нової моделі Стефані в Instagram Цього місяця. Публікація була зустрінута позитивними відгуками шанувальників і потенційних клієнтів.

Один назвав її "чудовою", а інший заявив, що їм "подобається реалістичність" співрозмовника.

Лялька, з розпущеними світлими кучерями і зображена в кокетливому червоній сукні з піднятими ногами перед камерою, на перший... або навіть другий... погляд виглядає дивно як справжня людина.

Нагадаємо, що військові повідомляють, що НЛО реальні.

Як раніше повідомляв портал " Українці", вчені кажуть, що в майбутньому люди будуть їсти комах.