Бодібілдер Юрій Толочко розповів, що раніше перебував у відносинах з іншою людиною протягом семи років, і сказав, що він може побачити, як це повториться знову в майбутньому.

Про це повідомляється на порталі "Daily Star".

Бодібілдер, який одружився на двох своїх ляльках, каже, що він відкритий для відносин з людиною - за однієї умови.

Юрій Толочко з Казахстану одружився на своїй першій ляльці-дружині Марго на церемонії, на якій були присутні десятки гостей в листопаді 2020 року.

З тих пір він розлучився з Марго, щоб почати нові відносини зі своїми новими ляльками Луною і Лолою, остання з яких також відома як його "масивне курча" - верхня частина її тіла була жінкою, а нижня - курчам.

Юрій, який ідентифікує себе як пансексуал і може закохатися в "персонажа, образу, душі, просто людини", розповів про свої стосунки в шоу The Dating Show на FUBAR Radio, яке ведуть Піт Вікс з TOWIE і Чічі Коулман з First Dates.

Інтерв'ю Юрія
Інтерв'ю Юрія

З'явившись на шоу в п'ятницю, 28 травня, Юрій відверто розповів, що раніше у нього були довгострокові відносини з іншою людиною, і він хоче повторити це знову.

Але Казахстанський бодібілдер сказав, що якщо б він почав відносини з іншою людиною, йому також повинні сподобатися його ляльки.

На питання Піта, чи може він уявити собі, що коли-небудь знову буде в справжніх відносинах, Юрій пояснив: "У мене були справжні відносини в минулому, близько семи років. Це цікаво і важливо для мене, і в майбутньому, можливо, у мене буде реальна людина, але важливо, щоб йому або їй подобалися мої ляльки".

Юрій також познайомив слухачів зі своїми дружинами і сказав, що планує ще одне весілля, оскільки він розповів про плани ввести в свої стосунки ляльку-чоловіка.

Він сказав:"Я хочу мати ляльку-чоловіка в майбутньому, і я хочу зробити весілля ляльки-чоловіка і Луни".

Бодібілдеру довелося відправити Марго на ремонт після того, як вона "зламалася" незадовго до Різдва, залишивши його провести святковий період на самоті.

Юра і його дружина
Юра і його дружина

Потім Юрій зізнався, що "обдурив" Марго за допомогою дивного об'єкта і домігся інтимної стимуляції за допомогою курчати, що призвело до розлучення пари.

У четвер, 11 березня, Юрій повідомив своїм підписникам в Instagram про свою нову дружину Лолу, у якої тіло курчати.

"Дозвольте представити вам мою нову дружину. Це Лола, вона ще не визначилася зі своєю гендерною ідентичністю. У Лоли - жіноча голова, куряче тіло, а пупок має глибину. Я ідентифікую її як величезну курку", - написав чоловік.

"Я люблю, коли мене катують, я можу терпіти багато болю. Я теж люблю домінувати. Марго здатна на те, на що інші люди не здатні", - додав Юрій.

Нагадаємо, що моторошна лялька в лісі лякає відвідувачів.

Як раніше повідомляв портал "Українці", жінка замінила дітей ляльками.