Літня жінка, яка прийшла на весілля свого сина в Китаї, виявила, що наречена - це маленька дівчинка, яку вона кинула на узбіччі дороги більше 20 років тому, дізнавшись відмінну особливість.

Про це повідомляє портал "Daily Star".

Жінка, яка побувала на весіллі в Китаї, впізнала наречену свого сина, як давно втрачену дочку по родимці на руці.

На весіллі в Сучжоу, провінція Цзянсу, 31 березня свекруха виявила, що помітила родиму пляму на руці своєї нової невістки, яка схожа на її втрачену дочку.

За повідомленнями китайських ЗМІ, жінка звернулася до батьків нареченої з питанням, чи усиновили вони свою дочку більше 20-ти років тому.

Сім'я була шокована цим питанням, так як це було секретом протягом багатьох років. З'ясувалося, що вони знайшли дівчинку на узбіччі дороги давним-давно, і з тих пір вона була з ними.

Почувши цю новину, приголомшена наречена розплакалася.

Весілля
Весілля

Вона так відчайдушно хотіла дізнатися свою біологічну сім'ю, що описала цей момент як "більш щасливий, ніж сам день весілля".

Однак історія прийняла інший поворот, коли з'ясувалося, що заперечень проти шлюбу не буде, оскільки наречений також був усиновлений.

За даними Oriental Daily, жінка удочерила хлопчика після того, як втратила надію на пошуки зниклої дочки.

Її невістка турбувалася про те, щоб вийти заміж за свого старшого брата, але її давно втрачена мама сказала, що не заперечує проти шлюбу, оскільки вони не є біологічними братами і сестрами.

Наречена зітхнула з полегшенням і завершила церемонію. Всі гості, які прийшли на весілля, почули про цю подвійно радісну подію і передали свої найкращі побажання подружжю, мамі і дочці.

Нагадаємо, що чоловік втік зі свого весілля і дівчина вийшла заміж за його друга.

Як раніше повідомляв портал "Українці", чоловік одружився на двох ляльках.