Люсі Торнтон зізналася в проступку в державній установі через неналежні стосунки з ув'язненим Аароном Віттакером, від якого в минулому році у неї народилася дитина.

Про це повідомляє портал "Daily Star".

Співробітник в'язниці, у якої була дитина від співкамерника, сама опинилася за гратами після того, як зізналася в проступку на державній службі в суді.

28-річна Люсі Торнтон сказала, що у неї склалися «емоційні стосунки» з ув'язненим Аароном Уіттакером, коли він відбував термін в HMP Altercourse за тяжкий злочин.

У в'язниці вона дала Уіттекеру секретний номер телефону, який пізніше був виявлений в його камері.

Хоча офіційні особи підозрювали Торнтон, у них не було "прямих доказів" правопорушень з її боку, і їм дозволили залишитися на своїй посаді.

Пізніше Уіттакер був переведений в Вулверхемптон через їх відносин, але вони продовжували спілкуватися один з одним по електронній пошті. Суд почув, що Торнтон навіть дав йому 200 фунтів за рахунок погашення його боргів за наркотики.

Після його звільнення вони зібралися разом, і в серпні, минулого року у них народилася дитина.

Торнтон інтерв'ював Марка Джонса, начальника Служби безпеки в'язниці, але вона "заперечувала будь-які невідповідні відносини з ув'язненими", але, оскільки «прямих доказів» не було, їй дозволили повернутися на свою посаду.

Дункан, прокурор Королівського суду Ліверпуля, сказав: "30 червня 2019 року вона була відсторонена від виконання своїх обов'язків через бійку між нею і ув'язненим".

Люсі
Люсі

"Ігрова бійка" була "засвідчена тюремним наглядачем", який бачив, як вони "каталися по підлозі", а часом "ув'язнена була на ній зверху", як заслухав суд.

Торнтон була заарештована 31 липня 2019 року і все ще перебувала під слідством, а дані стільникових сайтів пов'язували два телефони Торнтон з її домашньою адресою в Уоррінгтоні.

Поліція обшукала її телефон і виявила телефон Altec, на якому був збережений контактний номер в'язниці під ім'ям «моя дитина».

Під час допиту в поліції Торнтон зізналася, що була залучена в неприйнятні стосунки з Аароном.

Дункан підтвердив, що не було жодних доказів сексуальної активності, коли вона перебувала на чергуванні, або що вона доставляла предмети ув'язненим.

О'донохо сказав: "Її пояснення полягає в тому, що вона закохалася не в ту людину і не в тому місці, я вважаю, що в потоках чоловіків і жінок таке іноді може відбуватися".

Торнтон визнала, що вона "навмисне порушила" свої обов'язки, встановивши неналежні відносини з ув'язненими, Аароном і Хейденом Уіттакерами, і заохочуючи використання мобільного телефону у в'язниці.

Суддя Флюїтт сказав ,що "необхідно утримати тюремних службовців, які можуть піддатися спокусі і зрадити надану їм довіру".

Суддя засудив до 15 місяців позбавлення волі, скорочений до 10, щоб відобразити визнання провини Торнтона.

Нагадаємо, що втікаючий злочинець впав у гній по саму шию.

Як раніше повідомляв портал "Українці", канібал розповів, як знущався над друзями.