Рідкісне утворення хмар створило візерунок, схожий на "висячі в небі гори" над морем. Було помічено, як відпочиваючі виходять з води, спостерігаючи за моторошною сценою.

Про це повідомляє портал "Daily Star".

У соціальних мережах з'явилися апокаліптичні кадри моторошно виглядаючих хмар, і глядачі могли порівняти їх зі сценами з фільмів про Судний день.

Ендрю Фарнем планував погрітися на сонечку в Форт-Уолтон-Біч у Флориді в понеділок (21 червня) і був приголомшений, коли побачив темні хмари, що нависли над морем.

На відео, яке він розмістив у Facebook, видно, як товстий шар сірих хмар, що нагадують брижі океанських хвиль, простягається на багато миль уздовж пляжу з білим піском.

Рідкісне утворення створює візерунок, який деякі кажуть, що це "гори, що висять в небі".

Коли він переміщує камеру по пляжу, видно, як інші відвідувачі пляжу виходять з води і пакують свої сумки.

Його відео стало вірусним, набравши понад 3,7 мільйона переглядів, оскільки глядачі були налякані сценою.

"Помилка завантаження симуляції. Замість хмар завантажені Гори", "Небо в останні роки дійсно дивне", "Красиво, але в той же час страшно!", "Схоже на Війни світів ...", "Це нереально. Я б точно не хотів там бути", пишуть коментарі в соцмережі.

Хмари
Хмари

Деякі були переконані, що Ендрю був небезпечно близький до того, щоб його поглинув масивний торнадо.

"Я єдиний, хто бачить торнадо зліва?", - запитав стурбований глядач.

За даними Метеорологічного бюро, структура хмар відома, як хмари speritas, в яких хвилеподібні структури утворюються на нижньому боці хмари, щоб воно виглядало як груба морська поверхня, якщо дивитися знизу.

Він читав: "Хоча освіта сама по собі не викликає дощу, асперити були пов'язані з грозами, що відбуваються згодом. Хоча можливі нестабільні атмосферні умови, необхідні для формування хвилястої основи хмари, можуть також сприяти зростанню конвективних дощових хмар, а це означає, що асперит може супроводжуватися іншими хмарами, що викликають опади".

Нагадаємо, що вчені попереджають, що роботи з ШІ – небезпечні.

Як раніше повідомляв портал "Українці", Австралія вкрилася павуковою павутиною.