Ізабелла (Белла) Хескет провела на лікарняному ліжку всього два тижні минулого року і досі не має діагнозу, хоча в найближчі кілька тижнів їй належить пересадка кісткового мозку.

Про це повідомляє портал "Mirror".

"Тямуща і щаслива" маля провела більшу частину свого життя на лікарняному ліжку з загадковим захворюванням, яке лікарі намагаються діагностувати.

Ізабелла (Белла) Хескет, якій 20 місяців, за останній рік пробула вдома всього два тижні.

Малюк з Саутпорта вперше потрапив до лікарні у віці шести тижнів і досі не має діагнозу.

Маля
Маля

Вона провела більшу частину свого життя, проходячи медичні обстеження і процедури, і в найближчі кілька тижнів їй належить пересадка кісткового мозку.

Мама Белли, Люсі Портер, сказала: "Лікарі думають, що це якесь порушення імунної регуляції, але вони не можуть офіційно діагностувати її, і поки не змогли успішно вилікувати її. Перед трансплантацією її потрібно помістити в спеціальну ізольовану кімнату в лікарні, щоб убезпечити її від мікробів. Їй також належить тиждень хіміотерапії, щоб зруйнувати кістковий мозок. Потім їй будуть переливати кров, поки донорські клітини не будуть успішно трансплантовані і розвинуться в її тілі".

Маля
Маля

За словами Люсі, лікарі вважають, що пересадка дасть Беллі "кращий шанс на хорошу якість життя і дозволить їй робити все, що роблять діти, замість того, щоб сидіти на лікарняному ліжку".

Белла все ще перебуває в лікарні, і процес трансплантації, який займе багато місяців, почнеться в наступному місяці.

Нагадаємо, що схиблений на спорті юнак зіткнувся з важкою втратою.

Як раніше повідомляв портал "Українці", диво-дитину врятували пакетом для бутербродів.