Спостереження, зроблені військово-морськими силами США, призвели до того, що уряд США підготував довгоочікуваний звіт про дивні об'єкти, в якому вчені визнали, що вони "не можуть виключати інопланетян".

Про це повідомляє портал "Mirror".

У НЛО, помічених ВМС США, які були предметом недавнього розслідування Пентагону, використовуються технології, які "ми не розуміємо", - сказав провідний космічний інженер.

Довгоочікуваний офіційний звіт про невідомі літаючі об'єкти, зроблений на замовлення уряду США, який був випущений в кінці минулого місяця, показав, що у розвідувального співтовариства країни немає пояснень з приводу 143 спостережень.

В результаті гучного дослідження, проведеного на замовлення Конгресу незадовго до того, як президент Дональд Трамп був звільнений з офісу, було зафіксовано 11 близьких до відмови UAP випадків, про які повідомили пілоти, і невелика кількість випадків, коли військові літаки "обробляли радіочастотну енергію, пов'язану з виявленнями UAP".

Учений
Учений

Ці спостереження викликали величезний резонанс у всьому світі і змусили багатьох повірити в те, що Землю вже відвідали інопланетяни.

А тепер професор Мадху Танавелу з відділу астрономічної інженерії Університету Південної Каліфорнії сказав BBC, що відзняті кадри "справжні" і що апарати роблять те, що наші технології "не дозволяють".

Професор Танавелу сказав: "Цей конкретний звіт не вражає. Ми цього очікували. Багато хто з нас очікує, що відбувається набагато більше, про що ми не підозрюємо. Це реально. Ці об'єкти не є галюцинаціями наших професійних пілотів, тому що вони навчені спостерігати".

Він додав: "Це інопланетні об'єкти? Як під час дійсно позаземних відвідувань. Дуже складно сказати. Ці об'єкти демонструють динаміку польоту і фізику, яких ми не розуміємо. Те, що ми не використовуємо в наших технологіях, наші технології не дозволять нам збивати кузова транспортних засобів, які не є аеродинамічними транспортними засобами, на екстремальних швидкостях і дуже швидких маневрах і швидкостях перемикання передач і, перш за все, зникнення з прицілу або трансформація з літака в підводний без єдиного сплеску".

НЛО
НЛО

Оскільки багато людей тепер думають, що планету відвідали інопланетяни, професор Танавелу також обрушив бомбу на те, що НАСА очікує знайти життя у Всесвіті в не настільки віддаленому майбутньому.

Як раніше повідомляв портал "Українці", мисливець за НЛО повідомляє, що вони серед нас.