На кадрах видно, як гігантський рій мух накриває заправну станцію, а люди в шоці дивляться на неї. Вважається, що відео було знято в Мічигані.

Про це повідомляє портал "Daily Star".

Приголомшливі кадри показують, як заправну станцію задихають мільйони комах, а свідки стверджують, що "перекачувати бензин неможливо".

У кліпі, завантаженому на TikTok Користувачем @ _ty.leo 4 липня, гараж захоплений масою літаючих жуків, які вистилають майже кожен дюйм простору.

До дверей гаража прилипли тисячі тварюк, а всередині вони повзають по підлозі.

Зовні сцени стають ще більш апокаліпсичними, коли маленька дитина махає руками в хмарі жуків, в той час як інші покривають підлогу, на якому він стоїть.

Заправка
Заправка

Потім камера наближає бензонасоси, покриті сотнями комах.На задньому плані чутні гучні хлопки, схожі на грім.

"Ніколи в житті я не бачив такої кількості жуків! Не міг навіть заправити бензин", - пожартував у підписі TikToker.

Кліп був переглянутий більше 5 мільйонів разів у додатку для обміну відео, і люди були вражені величезною кількістю комах, причому багатьом це здалося дуже моторошним.

"Хто-небудь, надішліть це Стівену Кінгу. Замовте наступної осені", "Прямо з дуже дивних справ","В цей момент просто запаліть заправну станцію".

Люди припустили, що літаючі комахи можуть бути рибними мухами (також відомими як поденки), які поширені в штаті Мічиган в США.

Заправка
Заправка

"Рибні мухи, у нас в Мічигані для них цілий фестиваль, треба їх згрібати, як сніг", "кінець часів настає!", - пишуть юзери соцмережі.

Це сталося після того, як апокаліптична чума сарани зробила небо чорним, коли зграї спустошили Близький Схід і Африку, оскільки умови створили ідеальні умови для розмноження комах.

Нагадаємо, що вчені розповіли, що ос стає все більше і більше.

Як раніше повідомляв портал "Українці", вчені розповіли про незвичайних комарів.