Джефф Коултер сказав, що він "почав бачити зображення демонів і чути гуркіт і сміх" після того, як його серце і дихання коротко зупинилися під час рятувальної операції.

Про це повідомляє портал "Daily Star".

Офіцер поліції на пенсії, який "помер" після жахливої автомобільної аварії, каже, що він побував у раю і в пеклі, перш ніж був повернутий до життя.

Джефф Коултер сказав, що він пережив загробне життя, коли коротко помер після того, як його машина потрапила в лобове зіткнення в 2014 році.

Він сказав, що аварія більше схожа на вибух.

"Я знепритомнів і смутно пам'ятаю, як чув занесення машини", - сказав він.

Він був так важко поранений, що американського поліцейського довелося доставити по повітрю в лікарню в Цинциннаті, штат Огайо.

Але під час однієї з декількох невідкладних операцій трапилася катастрофа, коли його серце зупинилося.

Він стверджує, що його душа покинула його тіло, і він побачив рай і пекло.

Джефф
Джефф

"Я втратив свідомість на руках у дружини в лікарні", - сказав він. "Я почав бачити зображення демонів, я почав чути гарчання і сміх. Я відчував, як моя душа залишає тіло, і я пам'ятаю, як бачив темряву і туман на підлозі і стелі. Я пішов у місце, де була чорна порожнеча і я пам'ятаю, як кричав Ісусу: "Ісус, допоможи мені!""

Під час потойбічного випробування він сказав, що також бачив бачення своєї мами.

"Вона встала прямо в обличчя, це була молодша версія моєї матері", - сказав він. "Я пам'ятаю, як вона дивилася мені прямо в очі. З якоїсь причини вона мила руку". З точки зору віруючого, я вважаю, що це символізувало прання і моє очищення. Вона подивилася на мене материнським поглядом, і після цього я пам'ятаю, як повернувся назад в кімнату".

Нагадаємо, що ненадовго померла жінка розповіла, як бачила духів.