Лікарі не могли зрозуміти, що викликало жахливу рану на руці Карла Джонса, але він переконаний, що в цьому винен все більш поширений павук - помилкова вдова.

Про це повідомляє портал "Daily Star"

Хлопець, який протягом п'яти місяців страждав від загадкової рани, що поїдає плоть, каже, що у всьому винен павук - помилкова вдова .

Лікарі були заплутані дивною травмою верхньої частини лівої руки Карла Джонса.

26-річний лаборант відправився в центр невідкладної допомоги в січні, незабаром після того, як помітив дивний пухир на біцепсі. Лікарі перев'язали рану, але не змогли зрозуміти, чим вона була викликана.

Рана
Рана

Травма Карла незабаром посилилася, він заразився і в кінцевому підсумку рана почала їсти навколишнє плоть, залишивши нудотну рану розміром з монету, заповнену гноєм.

Карл з Мілтон-Кейнса, Бакс, серйозно захворів через травму.

Він сказав: "Одного разу я потрапив до лікарні A&E. я був на роботі, і хтось сказав, що я не дуже добре виглядаю. Я весь в поту. Я сильно потів. Я пройшов обстеження на борелію, туберкульоз і, в кінцевому підсумку, рак шкіри, так як рана не заживала через п'ять місяців".

Рана
Рана

Лікарі намагалися вилікувати Карла, призначивши йому три різних типи антибіотиків, але жоден з них не виявився ефективним.

Нарешті, в червні, через п'ять місяців після першого укусу, Карлу зробили біопсію, яка успішно видалила інфіковану частину рани.

А через кілька тижнів після цього Карл виявив винуватця своєї травми, коли він натрапив на благородного павука помилкової вдови в своїй ванній кімнаті.

Павук
Павук

Він сказав: "Я прийшов додому вчора ввечері з роботи і ніколи раніше не бачив нічого подібного. Я вивчив справи в Мілтон-Кейнсі і побачив новинну статтю про зростання числа помилкових вдів в цьому районі. Я просто склав два і два разом".

Не ризикуючи, Карл вбив павука, але наполягає на тому, що зазвичай вважає за краще вивести їх назовні.

Нагадаємо, що в Австралії справжня навала павуків.

Як раніше повідомляв портал "Українці", виявили нових отруйних павуків.
Також портал "Українці" писав, що на Марсі зробили знімки, на яких видно дивних павуків.