Укуси змій щорічно вбивають понад 100 000 чоловік. Один шеф-кухар, який готував рідкісний делікатес, думав, що він в безпеці, тому що відрубав голову змії, поки він не був смертельно вкушений.

Супи, приготовані з м'яса кобри, що смертельно плюється, вважаються рідкісним делікатесом в Південному Китаї, але приготування його виявилося фатальним кроком для одного шеф-кухаря.

Пен Фань з Фошані пишався тим, що це блюдо було в його меню, і готував блюдо для відвідувачів, коли сталася незвичайна трагедія.

Обезголовивши індокитайську плювальницю, він витратив 20 хвилин на приготування супу, а потім почав наводити порядок на кухні. Він підняв голову, щоб кинути її у відро для сміття, як раптом вона його вкусила.

Змія
Змія

Отрута кобр, що плюються – особливо неприємний продукт.

Вона містить нейротоксини, які можуть вбити протягом 30 хвилин, паралізуючи жертв, поки вони задихаються до смерті. Протиотрута є, її його потрібно приймати швидко.

44-річний гість ресторану Лін Сунь сказав: "Ми були в ресторані, вечеряли на дні народження моєї дружини, коли раптово виникло багато шуму. Ми не знали, що відбувається, але чули крики з кухні. У ресторані дзвонили до лікаря, але, на жаль, до моменту прибуття медичної допомоги чоловік вже помер".

Представник поліції сказав про інцидент, що стався в 2014 році: "Це дуже незвичайний випадок, але, схоже, це просто нещасний випадок. Нічого не можна було зробити, щоб врятувати людину. Тільки протиотрута могла допомогти, але вона не була надана вчасно. Він сам приготував змію, і йому просто не пощастило. Це була просто трагічна випадковість".

У деяких країнах вважається, що вживання в їжу зміїного м'яса має містичну користь для здоров'я, що призвело до того, що деякі види стали жертвами полювання і майже повністю зникли з лиця землі.