Чоловік і четверо ймовірних спільників були заарештовані після того, як, як повідомляється, їх спіймали за створенням ретельно продуманої схеми інсценування його смерті з метою шахрайства з вимогою виплати страховки життя.

54-річний Прабхакар Бхімаджі Вагчауре з району Ахмеднагар Махараштри в Індії вбив бездомного за допомогою кобри і видав Його тіло за своє, щоб вимагати від страхової компанії США страхування життя на 5 мільйонів доларів.

Чоловік на ім'я Правін, який стверджував, що є племінником Вагчаура, і місцевий житель на ім'я Харшад Лахамге впізнали загиблого як Вагчаура, який нещодавно повернувся до Індії з США.

кобра, змія
кобра, змія

У попередньому медичному висновку причиною смерті був названий укус змії, а тіло було передано Правіну для похорону, повідомляє Daily Star.

Однак шахрайство почало розпадатися, коли співробітники страхової компанії, які розслідують претензію, запросили додаткову інформацію про смерть 54-річного чоловіка.

Після того, як поліцейські відвідали будинок Вагчауре, сусід сказав, що вони не чули ні про яку подію зі змією, але помітили, що до будинку приїхала швидка допомога в той час, коли нібито стався інцидент.

Після того, як з ним зв'язалася поліція, Лахамж заявив, що Правін помер від коронавірусу. Не зумівши знайти нікого з родичів Вагчаура, поліція переглянула його телефонні записи і виявила, що він все ще живий, видавши себе за свого «племінника» Правіна в лікарні і почав жити за новою адресою.

Суперінтендант Манодж Патіл сказав: "слідчий зі страхових претензій почав глибоко розбиратися в позові про смерть Вагчаура, тому що в 2017 році він обманним шляхом зажадав після смерті своєї дружини позов по страхуванню життя. Його дружина жива... Вагчауре та інші змовники розробили ретельно продуманий план. Зонд показав, що вони видобули кобру у заклинателя змій. Вони знайшли бездомного людини, зовні схожого на Вагчауре, і вбили його укусом кобри. Сам Вагчауре видав себе за свого племінника Правіна і повідомив про смерть від укусу змії".

Жертву змусили супроводжувати Вагчаура у відокремлене місце, де заклинатель змій на ім'я Харіш Кулал змусив кобру смертельно вкусити Аанапа за палець ноги. Потім його тіло було доставлено в будинок Вагчаура, після чого обвинувачений викликав швидку допомогу.