Дружина скандального українського політика Віктора Медведчука, знаменита телеведуча Оксана Марченко, показала фото свого дорослого сина Богдана.

Читайте нас у Google News!

Віктор Медведчук та Оксана Марченко
Віктор Медведчук та Оксана Марченко

Так, хлопець, 28 серпня, відзначив своє 23-річчя. Знаменитість виклала фото, де вона позує з сином раніше і зараз, показавши, як змінився її дитина. Дана публікація з'явилася на особистій сторінці Марченко в «Інстаграм».

"Скільки б не минуло років, наші діти завжди будуть дітьми. Спасибі, що 23 роки тому ти вибрав мене своєю мамою, мій дорогий. Будь щасливий до кінчиків своєї душі! Люблю", - зворушливо написала Марченко під фото з сином.

Оксана Марченко з сином
Оксана Марченко з сином

Варто вказати, що багато користувачів мережі звернули увагу, що сама Оксана з роками стала ще більш красивою і молодше. Чи не оминувши стороною і її сина, вказавши, що Богдан дуже хороший молодий хлопець і зоряна мама може пишатися.

"Красива мама, красиві діти! Добра вашій родині!", "Цікаво спостерігати, коли жінка, з часом, виглядає краще, ніж раніше", "Синочку виріс і став дорослим, а мама розцвіла, покращала, помолодшала", "Який він у вас гарний", "Який вже дорослий у Вас син. А матуся все гарнішає і молодіє", "Який же він у вас вже дорослий!", - писали із захопленням підписники телеведучої.

Нагадаємо, раніше Марченко наробила шуму в мережі своїм новим постом в «Інстаграм». Відзначимо, приводом для розмови послужив пост, де дружина глави політради «Опозиційною платформи За життя» Віктора Медведчука подякувала президенту США Дональда Трампа і його дружину Меланію за побажання, залишені ними в книзі Трампа «Мистецтво укладати угоди».