Чаклуни і відьми використовували різні талісмани для зв'язку з силами природи і стихіями. Сьогодні деякі недооцінюють обережну силу таких амулетів, але при правильному використанні природний оберіг здатний захистити свого власника від неприємностей, бід і невдач. Експерти сайту dailyhoro.ru розкажуть про 5 осінніх обереги, які допоможуть подолати будь-які негаразди і зробити життя восени набагато краще.

Читайте нас у Google News!

осінній вінок
осінній вінок

1. Горобинові намиста вважаються одним з універсальних оберегів. Вони залучають любов і оберігають від зрад і наведення любовних псування. Якщо сім'ю часто переслідують невдачі, супроводжують сварки і скандали, відновити відносини і повернути гармонію в будинок допоможуть намисто з горобини. Збирати ягідки найкраще на спадної Місяці або в Молодик. У момент виготовлення бус прочитайте змову: «Намиста збираю, сім'ю від бід вкриваю, негатив з дому виганяю, любов і мир запрошую. Нехай буде так". Оберіг найкраще розмістити там, де ви часто збираєтеся всією сім'єю, наприклад, у вітальні або на кухні.

осінній вінок
осінній вінок

2. Рута. Рослина має потужну енергетику захисту. Наші предки вірили, що рута оберігає і захищає спокій всієї родини, адже ця рослина - дар богів. У минулому його використовували проти заклять, для благословення і зцілення важко хворих. На сьогоднішній день рослину використовують від заздрісників, злих язиків і підступів недоброзичливців. Оберіг найкраще помістити над або біля вхідних дверей. Так він створить захисний щит, який не пропустить негатив в будинок.

3. Камінь сердолік. Восени багатьох чекають творчі осяяння. Все, що потрібно для успіху в такий час, - це сили на досягнення поставлених цілей і щасливі можливості. Сердолік - камінь, наповнений вогняною стихією, але не агресивною і обпалює, а помірної і дає тепло. Цей талісман допоможе розвинути невідступність і впевненість в собі, що принесе успіх у кожній із сфер життя.

жолуді
жолуді

4. Жолуді. Збирати кошик жолудів - давня традиція, адже жолудь має унікальну особливість відводити енергетичні атаки від свого власника. Наші предки розкладали жолуді на вікні або збирали з них вінок, який вішали над вхідними дверима, щоб темні сили і злі люди не проникли в будинок. Але щоб жолуді прослужили вам вірою і правдою, їх важливо правильно зібрати. Найкраще відправитися на пошуки жолудів в погожий сонячний день і збирати тільки міцні жолуді, які найбільше вам сподобаються.

5. Кольори осені. Ці кольори стануть щасливими талісманами на осінь. Оранжевий, червоний і жовтий - адже це кольори осені, і до них має сам Всесвіт. Будь-яка дрібниця яскравого кольору принесе великі перемоги і захистить від неприємностей. Багатьом вдасться знайти своє покликання, реалізувати давні плани і мрії, досягти успіху в особистих справах. Також такий талісман здатний захищати від різного роду енергетичних атак і відводити негативні ситуації від свого господаря.