На фан-сторінці української співачки Тіни Кароль в Instagram оприлюднили добірку знімків, зроблених під час зйомок першого випуску четвертого сезону шоу "Танці з зірками" на телеканалі "1+1".

Співачка вела перший ефір шоу "Танці з зірками".

"В останні літні дні є одна перевага - повернення улюбленого шоу" Танці з зірками ". Четвертий сезон стартував 30 серпня на каналі 1 + 1, інтригуючи і обіцяючи безліч сюрпризів", - йдеться в описі посту.

На фото Тіна Кароль відображена в білій сукні з глибоким декольте.

Шанувальники співачки розкритикували її образ.

"Сукня спотворює дуже красиву жінку... На жаль..." - написала shtykovao.

"Тіна, ну якщо вже таке декольте, то підніми ти груди, ну що ж вони висять у тебе, як груші на дереві! Ти така гарна, але хіба не бачиш, що це погано !!!" - зазначила dontsovaantonina.

"Позорище. До чого такий виріз?" - прокоментувала bagirovaeleonora11.

"Порно-зірка", - написала korolekjane.

"Тіна! У мене такий син, як у вас, - одноліток ... Коли він вас побачив на шоу, то запитав, що говорить Веніамін вам, коли ви так виглядаєте на телебаченні? Я не змогла відповісти, і питаю тепер у вас. ви така красива жінка, хіба насправді вам такий образ підходить?" - запитала sachinska.

"Дуже вульгарно виглядає. Фу-фу-фу", - зазначив andy_pinchuk.

Тіна Кароль народилася 25 січня 1985 року. У 2005 році вона посіла друге місце на конкурсі "Нова хвиля" і отримала спеціальну премію народної артистки СРСР Алли Пугачової. У 2006 році Тіна Кароль представляла Україну на міжнародному конкурсі "Євробачення", де посіла сьоме місце. У 2009-му їй присвоїли звання заслуженої артистки України, в 2017-м - народної. У співачки є 11-річний син Веніамін.