Українська співачка Настя Каменських поїхала до Туреччини зі своїм чоловіком Потапом, співачка із задоволенням ділиться світлинами з відпусти на своїй сторінці в Instagram.

Цього разу зірка поділилася фото на якому вона бере до рота соковитий кавун, а потім облизує його. Проте фанати не оцінили таких знімків та назвали їх вульгарними та занадто пошлими.

Новий фотознімок Насті Каменських
Новий фотознімок Насті Каменських
Новий фотознімок Насті Каменських

Не дивлячись на досить велику кількість лайків, майже всі коментарі підписників буди негативними. "Фу, яка гидота. На це дивитись гидко", "вульгарно, не потрібно ..", "А про діточок не замислювалася? Це краще ніж лизати кавун.", "Не, ну це вже збочення", - висловили свою думку фоловери.

Вульгарне фото Каменських
Вульгарне фото Каменських
Вульгарне фото Каменських

За зіркою досить часто водиться звичка публікувати провокаційні та відверті фото. На сторінці зірки 5 тисяч підписників. Так нещодавня Настя публікувала фото на якому вона повністю оголена.

Також співачка ділилася із підписниками фотознімками після зміни іміджу та викладала до соціальних мереж фото новонароджених малюків.

Та не лише Настя любить хизуватися своїм тілом, так нещодавно на порталі "Українці" було опубліковано фото напівоголеної Світлани Лободи, яке теж не дуже оцінили підписники.