Відома співачка, народна артистка України, продюсер та артистка Наталя Могилевська останнім часом досить активно веде свій профіль в мережі Instagram. Зірка ділиться не тільки світлинами з виступів, а й ранковими селфі та фото з прогулянок столицею.

Щоправда, далеко не всі світлині співачки мають успіх, а теми, що підіймає Наталя в блозі часом провокують скандали.

Так нещодавно співачка опублікувала своє ранкове селфі, на якому вона постала в білому купальнику, волосся розпущене, а на очах насичений мейк з акцентом на очі. Наталя дивиться в камеру та мило посміхаеться.

"Світанкова ... З добрим ранком", - підписала фотографію Наталя.

Проте підписники та фанати співачки вважають що не всі зміни у зовнішності їй до лиця. Так нещодавно перефарбоване в біляве волосся та занадто яскравий макіяж, на думку підписників, зовсім не красять зірку.

У коментарях вони розкритикували її новий колір волосся і з занадто насичений макіяж а-ля СРСР. Деякі навіть написали, що зірка виглядає вульгарно.

"Наташа, вам не йде цей колір волосся і цей макіяж, взагалі. Поверніть ваш благородний, дорогий колір шоколаду і блиск волосся", "Очі так нафарбовані, ніби розмазалася туш / олівець. Макіяж а-ля СРСР","Наташа, ви ж красива, але нафарбували вас жахливо!","Жахливе фото якби без макіяжу і не на такому фоні я б сказала так. І ще мені тут нічого не подобається","Красива! Але макіяж кошмар...","жахливий макіяж","Чи втомилися, або макіяж не дуже вдалий","Хочу колишню Наталку, шатенка ви прекрасна. Від душі пишу","Nk? Настя Каменських? Всі на одне обличчя","Тіні не йдуть, а так все супер!","Вульгарно","Наташа, у вас завжди такий яскравий і дуже смокі макіяж. Будьте більш натуральною. Особливо вранці","При всій повазі до вас, до вашої творчості, вибачте, але світлина трохи "не дуже", тіні підвели ", - писали в Мережі.