За статистикою у середньо українець з'їдає п'ять кілограмів грибів на рік. Однак, чи корисні загалом гриби та скільки можна їх споживати, розповіли у студії "1+1".

Деякі науковці називають гриби космічним продуктом та запевняють, що вони зможуть вижити навіть у космосі.

"В умовах невагомості, в умовах космічного вакууму, справді на обшивках космічних кораблів виростав міцелій", - зазначив Остап Богуславець, аспірант відділу мікології інституту ботаніки імені Холодного.

За останні 50 років людство в тричі збільшило споживання грибів і нині доросла людина споживає їх п'ять кілограмів за рік. Гриби навіть називають рослинним м'ясом через те, що вони мають великий вміст білка.

"Гриби можна назвати супер-фудом, але замінником м'яса - ні, а як доповнення в раціон вегетаріанця або людини, яка обмежує кількість м'яса, то так", - зазначила Олена Зінченко, лікарка-дієтолог.

Дієтологиня порадила не давати гриби дуже маленьким дітям, а поступово вводити їх в раціон починаючи з двох років невеликими порціями. Найбезпечніше буде почати з шампіньйонів. Дорослим можна вживати за один прийом їжі 150-200 грамів, дітям же слід давати порцію до 100 грамів.