Фанати GTA 6 з нетерпінням очікують офіційну інформацію про чергову гру Grand Theft Auto, яка, крім іншого, призначена для консолей наступного покоління.

Шанувальники Grand Theft Auto зараз перебувають в середині найдовшого очікування коли-небудь нової гри GTA, адже п'ята частина у серії вперше була запущена ще у 2013 році. Також очікується, що покращена версія GTA 5 вийде на PS5 та Xbox Series X у 2021 році.

Не було офіційного слова про те, коли GTA 6 запуститься і яку форму він буде мати, коли в кінцевому підсумку вийде.

Але існування розширеної версії GTA 5 говорить принаймні, що GTA 6 не отримає дату випуску в 2021 році.

Чутки про GTA 6 попередньо очікується до запуску або в 2022, або в 2023 рр. - і якщо це так, це могло б пояснили все, але не виключити крос-ген-реліз.

Ці чутки про дату запуску значно ввійдуть у життєвий цикл PS5 та Xbox Series X, що, безумовно, також виключає випуск гри на PS4 або Xbox One.

Коли шанувальники чекають першого офіційного оголошення на GTA 6, з'явилися нові деталі про те, що Rockstar Games буде робити у майбутньому.

І це може показати, що шанувальники Grand Theft Auto на PS5 отримають одну головну особливість, яку їх колеги по Xbox Series X не зможуть.

Studio Game Deluxe, студія, яка випустила L.A. Noire: VR Case Files, показала, що вони працюють над новою грою з невідомою грою разом з Rockstar Games.

В публікації на LinkedIn австралійські розробники заявили, що працюють над "Відкритим світом проекту AAA у ВР для Rockstar".

Video Game Deluxe опублікував: "Закінчивши критично сприйнятий LANoire: Файли VR, які ми зараз готуємо до нового проекту, відкритого світового титулу AAA у ВР для Rockstar. 2020 рік відзначає наш 7-й рік роботи виключно для Rockstar і ми раді прийняти цей перший проект.

"У нас в студії в Сіднеї є ряд робочих місць, серед яких старші програмісти, програміст двигунів, дизайнер та аніматор."

Але в будь-якому випадку - якщо нічого не зміниться між сьогоденням і запуском, у виграші залишаться лише фанати PlayStation, а також комп'ютерні геймери.

Раніше команда Xbox заявляла, що не бачила попиту на VR від своєї бази користувачів, і це не те, на чому зараз зосереджено їх роботу.

Зауваження зробив бос Xbox Філ Спенсер у листопаді минулого року.

У той час Спенсер сказав: "У мене є деякі проблеми з VR - це ізолююча ситуація, і я думаю, що ігри є спільними, як спільний досвід.

"Ми відповідаємо на те, що просять наші клієнти і... ніхто не просить VR.

"Переважна більшість наших клієнтів знають, якщо вони хочуть VR-досвіду, є де його набути. Ми бачимо кількість тих, хто грає на ПК та інших платформах".

Залишається побачити, чи зміниться ця позиція в майбутньому, якщо віртуальна реальність набуде популярності.

Якщо це так, Microsoft не повинен спускатися по маршруту Sony, щоб створити власні гарнітури.

Команда Xbox може забезпечити підтримку існуючих пристроїв, таких як Oculus Rift.