Популярне телевізійне шоу цієї осені "Танці з зірками" щонеділі виходить у прямий ефір. Кожного ефіру на шоу запрошуються новий ведучий балкону та новий четвертий зірковий суддя, оголошується також і тематика вечору.

Тематикою майбутнього ефіру стане кохання, зірки будуть розповідати свої історії кохання та відображати їх у танці на паркеті. Організатори поділилися у соціальній мережі Instagram без якої пари шоу-бізнесу не бачать ефір присвячений коханню.

Так ведучим балкону у 3 ефірі стане чоловік Наді Дорофеєвої Володимир Дантес, саме він буде підтримувати учасників на етапі виставлення оцінок.

Розсекречено також ім'я четвертого судді шоу, що надає підтримку зіркам, адже сам знає як це виступати на паркеті. Цього разу суддею стає Надя Дорофеєва, що брала участь у першому сезоні оновленого шоу "Танці з зірками".

Нещодавно портал "Українці" повідомляв про вже передбачені імена майбутніх фіналістів шоу, таки прогнози робить екс-учасник шоу Олександр Прохоров.

А також про повернення на паркет Олі Фреймут та її партнера Іллі Падзіни, пара повертається на паркет після перенесеного COVID-19.