Менш за тиждень залишилося до Нового 2024 року і українці вже до нього готуються. Звичайно, цього року, як і в будь-якій іншій, є певні правила його зустрічі.

Всі ми знаємо, що наступний рік – Зеленого Дерев'яного Дракона і саме він диктує правила свята. Зазначимо, що празюничний декор зможе залучити фінансове благополуччя, оскільки задовольнить символ року. Якщо ви ще не прикрасили будинок - все чудово, у вас буде база для цього, а якщо ви захотіли відчуття Нового року раніше, то завжди можна підкоригувати, знаючи правила.

Рік Дракона: скрін з відео
Рік Дракона: скрін з відео

1. Золоті акценти у декорі

Золотий колір символізує достаток та процвітання. Додайте до декору гірлянди, свічки або маленькі фігурки золотистого відтінку. Ці «багаті» акценти створять атмосферу достатку та допоможуть залучити удачу.

2. Червоний колір на ялинці

Червоний колір асоціюється із пристрастю та енергією, сприяючи припливу фінансових потоків. Розмістіть на ялинці червоні кулі, додайте текстильні елементи або прикрасьте будинок декоративними подушками цього відтінку. Яскраві яскраві акценти допоможуть залучити добробут.

3. Монетки в прикрасах

Монетки у новорічному декорі не лише оригінальні, а й символізують матеріальний добробут. Розвішайте їх на ялинці або використовуйте для прикраси будинку. Цей звичай допоможе залучити фінансову удачу та процвітання.

монета в одну гривню
монета в одну гривню

4. Водні елементи у декорі

Вода, у багатьох культурах, пов'язана з потоками енергії. Використовуйте елементи, пов'язані з цією стихією, наприклад, фонтан для будинку, зображення води в декорі або акваріум із золотими рибками. Вода символізує вільний потік енергії та добробуту.

5. Символ року у декорі

Щороку має свій символ у східному календарі. Наприклад, Зелений Дерев'яний Дракон є заступником одного з років. Додайте його символіку до святкового декору свого будинку, використовуючи фігурки, зображення або тематичні іграшки на ялинці.

Головна ялинка країни: скрін з відео
Головна ялинка країни: скрін з відео

Нагадаємо, що життя українців кардинально зміниться у році Дракона: що приготувала доля. >

Раніше ми повідомляли, що "Готуйтесь": відомий мольфар терміново попередив кожного українця. Це неминуче.