Наталія Могилевська нарешті відповіла на запитання фанатів, чому вона обіймалася з відомим мільйонерів на тусовці. Але Наталія Могилевська розчарувала фанатів пояснивши, що це всього лише її друг.

Читайте нас у Google News!

Наталія Могилевська
Наталія Могилевська

"Днями це фото викликало багато питань і припущень про те, що за чоловік поряд. Ховайте носові хустки, сердечка і няшки, це просто мій друг.

Знайомтеся, беззмінний колумніст журналу L'Officiel HOMME @lofficielukraine, кінематографіст і бізнесмен Олег Рижов. Ми прийшли на UFW щоб розповісти про наш новий проект, про який, до речі, ніхто так і не написав.

А даремно!

Олег запропонував мені створення серії статей про те як на одні і ті ж гострі актуальні теми дивляться чоловік, жінка, в ролі яких будемо ми з Олегом, а відповідні фахівці це оцінять і прокоментують. Теми кохання, смерть, зрада, наркотики, секс та інші. Це може бути цікаво і повчально для всіх.

Як вам тема: а Правда, що багато жінок знають про зради чоловіка, але закривають на це очі. Роблять вигляд, що не в курсі. Або вважають що всі чоловіки полігамні і їм типу потрібна молода кров! Олег, наприклад, говорить, що для чоловіка це нормально. Що думаєте?

Пишіть тут цікаві, яскраві, наболілі і заборонені питання, які ви хотіли б обговорити з нами!", - пише Наталія Могилевська.

Раніше Українці писали, що українська співачка Наталія Могилевська не розкриває широкому загалу подробиці свого особистого життя. Однак на закритті Ukrainain Fashion Week виконавиця з’явилася з відомим мільйонером Олегом Рижовим.

У своїх інтерв’ю Наталія Могилевська розповідала, що закохана та почувається цілком щасливою, втім імені свого обранця таки не розкривала. На всіх світських заходах співачка з’являлася наодинці, а вже 3 вересня на закритті Тижня моди в Києві з’явилася з власником місцевих бутиків Олегом Рижовим, пише Viva.

За словами журналістів, пара поводила себе досить весело, привертаючи увагу оточуючих. Увесь вечір вони жартували та багато фотографувалися.

Ми прийшли підтримати українських дизайнерів і надихнутися. Я одягнена в український бренд своєї подруги, він називається Fukel, майже як коханець, якщо поміняти останню букву L на R. Образ для мене вибирав не Олег, він любить мене в сукнях. Я просто хуліганила, – заявила Могилевська.

Що відомо про Олега Рижова

Олег Рижов – трендсеттер, засновник флагманського бутика ISAIA Kiev та Billionaire, а також мережі салонів краси Backstage. Окрім цього, Олег Рижов є lifestyle-експертом, видавцем, кінематографістом та колумністом українського глянцю L'officiel Hommes.