Користувачка з ніком malakaijamess розповіла на Reddit страшну історію, яка сталася з її вагітної сестрою. Дівчина вирішила зняти, як у неї в животі ворушиться маля. І в цей момент занявкало її кошеня. Спочатку вона не помітила нічого дивного, але прийшла в жах, коли подивилася ролик.

Вагітна дівчина розгледіла на відео чиюсь темну голову у своєму ліжку
Вагітна дівчина розгледіла на відео чиюсь темну голову у своєму ліжку

На кадрах видно, як з-за ліжка з'являється темна тінь, обрисами нагадує голову немовляти. При цьому, за словами реддіторші, її сестра тиждень перебувала вдома одна, не рахуючи собаки і кота, і відчувала, ніби за нею хтось спостерігає.

Was wondering what everyone’s thoughts are on this. It happens at the end and this is a video my pregnant little sister took originally because the baby was moving and she thought her kitty was crying because his companion had just had to be put down. from Ghosts

Ні, у сестри немає інших дітей, і вона знаходилася вдома одна. Кішка і собака білі, так що було б зрозуміло, якби це були вони. Вона навіть не помітила цю тінь, поки не переглянула відео. <...> Всей цей час вона відчувала себе вдома дивно, немов за нею хтось спостерігав malakaijamess

У глядачів дивний ролик теж викликав мурашки. Вони злякалися за стан дівчини, але malakaijamess запевнила, що з сестрою все в порядку. Хоча вони так до сих пір і не зрозуміли, що за примарна істота потрапила на відео.

Це так страшно! Сподіваюся, це не позначиться негативно на ній або на малюку QualiteaSpook_Emi

В мене мурашки MindGoesBlank69