Євген Петросян у день свого народження, актору виповнилося 75, вирішив показати фанатам свого сина, про якого раніше було неймовірно багато чуток. Деякі й зовсім не вірили, що у гумориста є дитина. Як виявилося, син дійсно існує, і виявився схожим на матір — так відзначили користувачі Мережі.

Євген Петросян з молодою дружиною
Євген Петросян з молодою дружиною
Євген Петросян з молодою дружиною

Шанувальники відразу ж почали питати у Євгена Петросяна, хто ж народив його. Він відповів коротко:»Дружина". Однак ніхто не бачив його п'яту дружину вагітної, тому швидше за все, хлопчик народився за допомогою сурогатної матері.

Варто зазначити, що хлопчика було названо на честь батька Євгенія, хлопчика звуть Ваган Євгенович, та наразі за неперевіреними даними йому виповнилося пів року.

Інші користувачі Мережі просто привітали гумориста: "дуже схожий на маму - посмішка один в один!", "Спадкоємець! Чудовий малюк!!! Здоров'я батькам, і дитині!!!", "Вітаю від душі дорогий Євген Ваганович!", "Вітаємо! Ні за кого з відомих вікових тат не вітали, а за Вас Євген Ваганович так рада, щастя то яке!!! Вам довгих років і здоров'я, малюкові щастя, ой ну так рада!».

Відзначимо, що мати дитини, Тетяна Брухунова, поки не оголосила офіційно користувачам мережі про те, що у неї є син.