Відома українська телеведуча Алла Мазур, що перемогла онкологію вперше показала себе публіці без перуки. Алла позувала для відомого журналу Marie Claire, а також поділилася знімками на своїй сторінці в мережі Instagram.

Телеведуча наважилась показала себе в новому образі та розповіла про боротьбу з онкологією.

"Привіт, мій новий рік! Я жива – і це велике досягнення минулого року. Постояла подумки на краю – і отримала ще більше внутрішньої свободи. Побачила себе нову – і відчула, що цією свободою можна поділитися, і підтримати інших. Для тих, хто зіткнувся з онкологією під час пандемії: такий собі особливий джекпот. Але шанс одужати – є. І чим раніше почати боротьбу – тим вище", – пише Алла.

View this post on Instagram

Привіт, мій новий рік!) Я жива - і це найбільше досягнення року минулого. Постояла подумки на краю - і отримала ще більше внутрішньої свободи. Побачила себе нову - і відчула, що цією свободою можна поділитися) І підтримати інших. Тих, хто зіткнувся з онкологією в час пандемії: такий собі особливий джек-пот. Але шанс одужати – є. І чим раніше почати боротьбу – тим вищий. Мене надихала одна глядачка. Яка написала: ваша робота в ефірі доводить нам, що перемогти – можна. Тепер хочу переконати, що і візуальних наслідків цієї боротьби особливо боятися не варто. Бо головне – очистити організм. А волосся – відросте. І життя підкине вам новий образ: який може виявитись несподівано симпатичним. Навіть модним і актуальним: як виявилось в моєму випадку. В цьому номері «Marie Claire» - моє послання тим, хто вчиться сміливості: приймати себе – і любити себе – і в біді, і в радості. Хто наважується змінити життя - після онкології. Йде вчитися танцям. Йде на йогу. Починає медитувати. Наповнює себе любов’ю. Бо тільки так – зможемо поділитися нею з іншими. Не бійтеся змін. Повірте у себе і свої сили. Довіртеся Небу: там справді дививожним чином підказують нам шлях. Як виконали бажання моє. Давно хотіла повчитися: щоб не тільки вчити інших) Записалася в групу. І от – отримала запрошення. Перше заняття – сьогодні. В мій день народження. Тема, як на замовлення: як визначити власний тип мислення і повернути його в кращий бік) Ну чом би саме так – не почати свій новий рік?)) Словом – з 10.00 до 16.00 відповідати на дзвінки та смс сьогодні не зможу: вчусь)) Ну а для вас поки - аж 5 обкладинок осіннього номера "Marie Claire") Вибирайте: кому яка ближча😊

A post shared by Alla Mazur (@allamazurofficial) on

Ведуча подякувала всім прихильникам за підтримку та зазначила, що, у протистоянні з хворобою, не варто боятися її візуальних наслідків.

"Головне – очистити організм. А волосся – відросте. І життя підкине вам новий образ, який може виявитися несподівано симпатичним. Навіть модним і актуальним, як виявилося в моєму випадку" Алла Мазур

Нагадаємо, що раніше портал "Українці" публікував матеріал про дозвілля телеведучої влітку 2020.