Багато хто вважає, що коти тільки і роблять, що гуляють самі по собі і не прив'язуються до господарів. Але чоловік з Китаю показав запис, який доводить зворотнє.

Кішка всю ніч просиділа перед камерою
Кішка всю ніч просиділа перед камерою

Житель міста Далян в китайській провінції Ляонін тимчасово живе далеко від дому. Щоб не втрачати зв'язку зі своїми улюбленими кішками, він встановив гаджет, за допомогою якого може спілкуватися з ними по відеозв'язку. Ідея спрацювала відмінно - щовечора, о дев'ятій годині, вони зідзвонювалися, мабуть, обмінюючись новинами за день.

Але недавно чоловік пропустив заплановану бесіду. Те, з якою скорботою на це відреагували вихованці, потрапило на відео.

Loyal cat waits in front of surveillance camera overnight in case its owner calls it

How loyal! A cat owner away from home keeps in touch with the pet in Dalian, Liaoning through video chat at 9 pm daily. The owner missed the call one night and later found that the kitten waited in front of the surveillance camera overnight. bit.ly/2Dw39p2

Posted by The Paper 澎湃新闻 on Saturday, September 5, 2020

Вусаті довго чекали господаря, а одна кішка і зовсім просиділа всю ніч перед камерою в очікуванні, коли чоловік відповість. Ролик став вірусним, і його опублікували багато китайських ЗМІ. У коментарях деякі відео оцінили, а хтось порахував дивним сам факт того, що китаєць з повною серйозністю спілкувався з котами по відео. Мовляв, тварини не вміють розмовляти.

Але ж коти і собаки не вміють розмовляти... 坏人 吗

Який милий котик! 天天

Де ж ти був, дорогий господар 广场 上 的 鱼