Нещодавно родина Максима Галкіна та Алли Пугачової відсвяткувала день народження двійнят Лізи та Гаррі Галкіна. З цього приводу в блозі Максима з'явилися фотознімки всього сімейства.

Алла Пугачова і Максим Галкін зустрілися у 2001 році, за іронією долі їх познайомив Філіп Кіркоров. Між легендарною співачкою і починаючим пародистом виникли справжні почуття. Багато в мережі не вірять в їх шлюб, натякаючи на нетрадиційну орієнтацію Максима Галкіна. Однак Алла Борисівна зазначає, що ніколи так не була щаслива. У 2011 році вони зіграли скромне весілля, через два роки за допомогою сурогатної мами з'явилися на світ Ліза і Гаррі. Шестирічні двійнята є народними улюбленцями.

Нещодавно у знаменитої пари пройшла прекрасна подія, двійнята відсвяткували своєї день народження. Батьки не скупилися на подарунки, вони з самого раннього ранку привітали Лізу і Гаррі з семиріччям.

Гуморист Максим Галкін зняв і опублікував у своєму мікроблозі ролик, присвячений дітям, в якому можна побачити щасливу Аллу Пугачову. 71-річна Примадонна позує в чорній кофті, на обличчі легкий макіяж, а волосся акуратно укладені.

Легендарна співачка не любить говорити про свою зовнішність, проте багато хто впевнений, що Примадонни лягала під ніж хірурга. Адже неможливо так виглядати в 71 рік.

Алла Пугачова та Максим Галкін на дні народження дітей
Алла Пугачова та Максим Галкін на дні народження дітей
Алла Пугачова та Максим Галкін на дні народження дітей

18-го вересня, діти Алли Пугачової та Максима Галкіна святкують День народження, їм виповнилося сім років. Зірковий батько у своєму мікроблозі опублікувала відео, як сім'я вітала малюків з особливою датою. З самого ранку іменинників чекали численні подарунки. Серед них: конструктор Lego і Планшети.