Тіна Кароль в ранковій передачі «Сніданок 1+1» виконала пісню «Човник». Для виходу в прямий ефір співачка вибрала трендове плаття від українського дизайнера Катерини Сильченко.

Співачка в цьому році відсвяткувала 15-річчя творчої кар'єри, вона презентувала новий альбом «Знайти своїх». У трилогію увійшли пісні з нового альбому: Знайти своїх, Човник, Небо. Режисером кліпу український кліпмейкер став Стас Морозов.

Артистка доповнила ефектний образ стильними рукавичками в тон і босоніжками. Кароль стала з акуратною укладанням, а макіяж був зроблений з акцентом на очі.

Багато шанувальників помітили кругленький живіт, деякі відзначили, що батьком можливого дитини може бути молдавський співак Дан Балан. Артистам кілька місяців приписують роман, який, на їхню думку, почався під час проєкту «Голос. країни ». Однак ні Кароль, ні Балан, відмовляються коментувати свої стосунки.

Тіна Кароль в ефірі "Сніданок з 1+1"
Тіна Кароль в ефірі "Сніданок з 1+1"

Також в інтерв'ю Катерині Осадчій Тіна Кароль зізналася що мріє про доньку, щоправда, коментувати чутки про роман з Даном Баланом співачка відмовилася.

Тіна Кароль в гостях у Катерини Осадчої
Тіна Кароль в гостях у Катерини Осадчої

Варто зазначити, що співачка вже виховує сина від першого шлюбу Веніаміна Огира якому наразі 11 років.

"Час йде, не знаю, я ж повинна чимось і кимось надихатися, крім квітів і городу свого. Я бажаю всім дівчатам щастя, а себе вважаю молодою для того, щоб знайти, можливо, свою пристань. Треба відкритися цьому бажанню, відкритися думці, яка постійно до тебе приходить. І якщо це не відбудеться з коханою людиною, є багато способів, удочеріння або ще щось, щоб знайти для себе дочку", - ділиться одкровенням Тіна.