Відома співачка Слава Камінська та популярний хореограф Дмитро Дікусар офіційно вийшли "у світ" як пара, це відбулося в ефірі нової програми "Маскарад" на телеканалі 1+1. Відповідний фотознімок оприлюднила на своїй сторінці в Instagram Слава Камінська.

Співачка досить довго та активно підігрівала плітки про свій роман з танцювальним партнером Дмитром Дікусаром публікуючи в соціальній мережі Інстаграм фото з хореографом. Завдяки цьому прихильники вже почали вірити в "хімію" між Славою та Дмитром.

Нині виконавиця ніби підтвердила відносини між ними. Під світлиною зробленою на презентації шоу "Маскарад" на 1+1, Слава залишила чуттєвий підпис.

"Мій❤️ Партнер, вчитель, психолог, друг, partner in crime. Ніщо не буває так вчасно, як людина. З його плечем, підтримкою і розумними думками", - написала Камінська.

"Те, що схожі, це видно точно. Дуже красива пара б вийшла. Все в руках Господа, а його шляхи несповідимі", "Живемо один раз. Було б дивно, якби ви не замутили. Я б прям щиро розчарувалася, а так я безума від вашої пари, ось прям обожнюю. Бажаю всім щастя і не упускати гідних людей, що приходять випадково у ваше життя", "Да ужжж, перемога не головне!! Важливо знайти людину, з якою комфортно і добре!!"- коментують шанувальники.