Українська співачка Світлана Лобода похвалилася своїми ідеальними стрункими і довгими ногами, позуючи в красивому леопардовому купальнику.

Варто вказати, що знаменитість також засвітила величезну груди, адже пікантний виріз не дав заховати пружний бюст.

Пікантне фото з'явилося на особистій сторінці знаменитості в «Інстаграм».

Світлана Лобода
Світлана Лобода

Варто написати, що Лобода звернулася за допомогою до своїх підписників, попросивши їх вибрати найвдаліший кадр із запропонованого, а також придумати підписання під фото. Всього за три хвилини після публікації пост оцінило понад дві тисячі користувачів мережі. При цьому люди стали коментувати фотографії, назвавши Світлану сексуальною жінкою.

"Лялька", "Вогонь", "Мені жарко", "Ви всюди прекрасні", "Шикарна", "Ви дуже сексуальна", "Ноги від вух", "Все фотки прекрасні, як завжди чекаємо тебе всюди", "Хижачка", "Королева вийшла на полювання", "Жінка-кішка", "Чи законно бути такою гарною?", - писали люди в коментарях.

Але знайшли й ті, хто запевняв, що фото відредаговано.

"А что все радуются? Ноги отфотошепены и наверху маленькая головка" , - написала natalia_arakcheeva.

На що негайно отримала відповідь.

"Завидуйте молча, ваше фото как ни фотошопь, все равно так не получится", - відповіла swentiky.

коментарі під постом Світлани Лободи
коментарі під постом Світлани Лободи

Нагадаємо, раніше Лобода, яка живе і виступає в Росії, показала своє ранкової Селфі, яке було зроблено в Києві. Так, на опублікованому кадрі українка позувала з красивим букетом квітів, без макіяжу і зачіски.

«Мій ранок в Києві», - коротко підписала знімок знаменитість. За кілька хвилин пост оцінило близько 50 тисяч користувачів мережі. При цьому в коментарях захопилися красою Лободи. Коштувати також вказати, що багато хто став писати, що раді поверненню Світлани в рідні краї.